Saskaņā ar Liepājas domes saistošajiem noteikumiem trešdien, 18. novembrī, iedzīvotāji un pilsētas viesi sabiedrisko transportu Liepājā varēs izmantot bez maksas.

Šajā dienā sabiedriskais transports pilsētā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta.

Atzīmējot Latvijas Neatkarības proklamēšanas 97. gadadienu, 18.novembrī pulksten 17 K. Zāles laukumā notiks svinīgs koncerts ar dziedātāju Ievas Kerēvicas un Andra Ērgļa, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktā kora “Laiks" un tā diriģentes Ilzes Balodes, kā arī koncertmeistara Jāņa Strazda piedalīšanos. Koncerta izskaņā liepājniekus un Liepājas viesus uzrunās Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, kam sekos svētku kulminācija – uguņošana. Pasākumu vadīs aktieris Artis Robežnieks.

Lai nebūtu jāuztraucas par automašīnas novietošanas iespējām pilsētas centrā, iedzīvotāji uz svētku pasākumiem aicināti doties, izmantojot sabiedrisko transportu.

Sakarā ar Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienas svinībām K. Zāles laukumā jau no 17. novembra gaidāmi satiksmes ierobežojumi.

Satiksme K. Zāles laukumā, posmā no Lielās ielas līdz tirdzniecības centram “Ostmala", tiks slēgta 17.novembrī no pulksten 16 līdz 18. novembra pulksten 22. Šajā laika posmā 22. un 23. maršruta mazas ietilpības autobusi (mikroautobusi) reisus veiks pa Tramvaja tiltu, izlaižot pieturvietu "K. Zāles laukums". Ierastā autobusu kustība tiks atjaunota 18.novembrī pulksten 22.

Aicinām iedzīvotājus pret ierobežojumiem izturēties ar sapratni un baudīt valsts svētku gaisotni Liepājā.

Sabiedriskā transporta kustības saraksti elektroniski pieejami mājas lapā www.liepajastransports.lv vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv. Bukletus ar kustības sarakstiem var saņemt arī Liepājas sabiedriskā transporta aģentūrā, Jūrmalas ielā 23.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"