Pazīstamais režisors Konstantīns Staņislavskis esot teicis, ka teātris sākas ar garderobi. Ar ko sākas civilizācija? Iespējams, ka tieši ar publiskajām tualetēm. Liepājā pilsētas centrā viena ir – skvērā pretī tirdzniecības namam "Kurzeme".Tūrisma sezona oficiāli vēl nav sākusies, bet viesi pilsētā ierodas neatkarīgi no sezonas – katru nedēļu pilni autobusi iebrauc Liepājā ar koncertu un teātra izrāžu apmeklētājiem.


Pirms koncerta vai izrādes viņi mēdz izstaigāt pilsētas centru, un varbūt, vajadzības spiesti, iegriežas arī SIA "Amber Kei" apsaimniekotajā tualetē.


Cik tā pievilcīga no iekšpuses un ārpuses redzams attēlos. Komunālajai pārvaldei, kas kontrolē apsaimniekotāju, šķiet, ka viss kārtībā, "lai gan ideāli arī nav".Ja reiz tā, portāls irliepaja.lv gribētu ieteiktu Liepājas Reģionālā tūrisma biroja vadītājai Intai Šoriņai, pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājai Zitai Lazdānei, pilsētas attīstības programmas izstrādes vadītājam Mārtiņam Ābolam un Komunālās pārvaldes vadītājam Jānim Neimanim nekautrēties un iegriezties šajā visu aizmirstajā iestādē.Varbūt visiem kopā nāks atskārsme, ka pirms izraudzīties "Liepājas vēstnešus", kas aicina viesus uz tūristus mīlošo pilsētu, vispirms vajadzētu sakārtot sabiedriskās tualetes, lai pilsētas viesiem nav jāpiedzīvo ceļojums laikā uz pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem!