Kā ierasts, katra mēneša pēdējā piektdienā, kas šoreiz ir 30. aprīlis, biedrība "Radi Vidi Pats" aicina uz sarunu vakaru. Šoreiz sarunu temats būs "Jūra" un ar to saistītie aspekti, informē biedrības sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze More.

Jūra viennozīmīgi ir vērtība, bez kuras Liepāja nebūtu Liepāja. Jūra kalpo kā iedvesmas avots, piesaista tūristus, tā ir nozīmīgs transporta ceļš un šis saraksts noteikti papildināms atkarībā no tā, kādas ir katra iedzīvotāja interese. Ko darīt, lai pasargātu jūru no piesārņojuma, krastus no erozijas un neļautu ekonomiskajām interesēm ņemt pārsvaru pār dabas un jūras vajadzībām? "Radi Vidi Pats" projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros aicina iedzīvotājus runāt par šīm tēmām, rast domubiedrus un dzirdīgas ausis vai varbūt vienkārši klausīties, kas citiem par to sakāms.

Sarunu vakaram pieteikties var, rakstot uz ilze.mors@gmail.com vai sekojot līdzi Facebook notikumam. Sarunu vakars norisināsies tiešsaistes platformā "Zoom". Sarunu vakari tiek īstenoti projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros un notiek kopš 2020.gada oktobra.

Projekts "Radi Liepāju pats" uzsākts ar mērķi izmēģināt dažādas metodes, kas palīdzētu iesaistīt liepājniekus kvalitatīvu un demokrātisku dzīves apstākļu veidošanā. Tā ietvaros notiek sarunu vakari, tiek veidots kopienas dārzs, norisinās nodarbības par demokrātiju un drīzumā būs iespēja doties arī tematiskos velobraucienos.

Projektu "Radi Liepāju pats" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".