Uzsākot Kārļa Zāles laukuma pārbūves darbus, no pirmdienas, 16. augusta, laukumā tiks ierobežota satiksme, darbu zonā sašaurinot braukšanas joslas un izvietojot "Apstāties un stāvēt aizliegts" ceļa zīmes, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem un sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm.

Kā jau informēts, projekta ietvaros paredzēts izveidot veloceliņus, drošas gājēju pārejas, pārbūvēt ielas apgaismoja tīklu, lietus ūdens kanalizācijas tīklus, posmā no Jaunā tilta līdz Tramvaja tiltam demontēt un no jauna izbūvēt esošo – degradēto krasta stiprinājumu un atjaunot esošo krasta stiprinājumu vietās, kur tas ir iespējams.

Paredzēts arī veikt satiksmes organizācijas optimizēšanu Jūras ielā līdz F. Brīvzemnieka ielai un ūdenssaimniecības tīklu pārbūvi Stūrmaņu, F. Brīvzemnieka un Dzirnavu ielu posmos.

Kopējās projekta izmaksas ir 7 319 679,24 eiro, no kurām ERAF fonda finansējums ir 6 088 149,98 eiro, valsts – 268 594,85 eiro, Liepājas pilsētas pašvaldības – 805 784,56 eiro un neattiecināmie izdevumi – 157 149,85 eiro.

Būvdarbi tiek īstenoti projekta "Pamatinfrastruktūras nodrošināšana uzņēmējdarbības veicināšanai, revitalizējot degradēto teritoriju Liepājā 4. kārta" ietvaros.