Liepājā norisināsies Lielās talkas pagalmu konkursu, aģentūra BNS noskaidroja pašvaldībā. Pēc diviem mēnešiem – 25.aprīlī  – projekta ietvaros paredzēti pagalmu labiekārtošanas darbi.

Dome vēsta, ka, sadarbojoties ar profesionāliem ainavu arhitektiem, Latvijas augstskolu studentiem un piedaloties pašiem iedzīvotājiem, Lielās talkas laikā 25.aprīlī projekta ietvaros paredzēti pagalmu labiekārtošanas darbi – puķu, krūmu stādīšana, rotaļlaukuma izveide, zemes līdzināšana, krāsošana, rakšana un citi labiekārtošanas darbi.

Lai piedalītos konkursā, iedzīvotājiem jānoorganizē pagalma problēmu apspriede, jānoskaidro pagalma zemes piederība un kaimiņu gatavība piedalīties talkā, kā arī līdz 1.martam jāaizpilda pieteikuma anketa.

Lielās talkas pagalmu kustība ir pagalmu sakopšana un labiekārtošana ar iedzīvotāju līdzdalību un Latvijas Ainavu arhitektūras biedrības un Jauno Arhitektu kustības atbalstu, kas notiek kopš 2010.gada. Pagalmu sakopšanas projekts bija iekļauta "Rīga 2014" Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumu programmā.