Pērn poligons "Ķīvītes" uzņēmis aptuveni 800 viesu, kas apskatīja Nenovērtēto lietu muzeju, piedalījās "Liepājas RAS" Vides dienās un uzņēmuma piedāvātajās ekskursiju programmās.

Kā informē SIA "Liepājas RAS" Sabiedrisko attiecību speciālists Viktors Birze, "Ķīvīšu" apmeklētāju lielāko daļu veido skolēnu grupas, kas poligonu apmeklējuši, lai piedalītos Vides dienu programmā, kas ietver gan izglītojošu ekskursiju pa poligona teritoriju, Nenovērtēto lietu muzeja apskati, gan arī ar Vides izglītības tematiku un atkritumu šķirošanu saistītas spēles.
 
Daudz bijuši arī individuālie apmeklētāji, kas apmeklējuši tieši muzeju, kurš 2014.gadā bija viens no Kurzemes tūrisma asociācijas rīkotās tūrisma sezonas akcijas "Apceļo Kurzemi" apskates objektiem.
 
"Ķīvīšu" tūrisma piedāvājums piesaista ceļotājus un ceļotāju grupas ne tikai no Liepājas reģiona, bet arī no tālākām Latvijas vietām, kā arī ārzemju viesus.

Starp apmeklētājiem ir ne vien kurzemnieki, bet arī interesenti no Rīgas, Bauskas, Krustpils, Vecpiebalgas, Daugavpils novada, un citām Latvijas vietām. Starp ārzemju viesiem var minēt zviedrus, vāciešus un ukraiņus.

"Liepājas RAS" aicina visus, kas nav paviesojušies uzņēmumā aizvadītajā gadā, izmantot iespēju to izdarīt šogad. Gida pavadībā iespējams apskatīt gan  Nenovērtēto lietu muzeju, gan arī pēc vēlēšanās iepazīties ar uzņēmumu, kas ar modernām tehnoloģijām rūpējās par milzīga reģiona ekoloģiju, un elektroenerģijā pārvērš Liepājas un tuvējo novadu atkritumus. Tāpat, īpaši aicinātas skolas pieteikties uzņēmuma rīkotajām Vides dienām.