Vairāk nekā nedēļu pēc 13 kontrolaku zādzībām Zirņu ielā šī noziedzīgā nodarījuma sekas nav likvidētas, un bedres nav joprojām apdraud autobraucējus un gājējus.

Portāls jau rakstīja, ka 31.oktobrī pulksten 20.18 atjaunotajā Zirņu ielā konstatēts, ka nozagtas 13 kontrolakas. Liepājnieki portālam iesūtīja portālam fotogrāfijas, kurās redzams, ka vakar, vairāk nekā nedēļu pēc šī nodarījumā, uz ielas braucamās daļas, kā arī tur, kur iela būtu jāšķērso gājējiem, rēgojas bīstamas, dziļas bedres. Iebraucot tādā, var sabojāt automašīnas, bet par sekām velosipēdistiem vai kājāmgājējiem, sevišķi maziem bērniem, pat nepatīkami iedomāties.
Lai rastu atbildes, kādēļ vairāk nekā nedēļu tiek apdraudēti liepājnieki un pilsētas viesi, portāls vērsās pie objekta atbildīgā būvnieka SIA "Binders” Sabiedrisko attiecību speciālistes Vita Noriņas.

Viņas skaidrojums raksturo jau zināmo negatīvo tendenci pilsētā, taču liepājniekus īpaši neiepriecina: "Pabeigtā objektā vairs netiek koncentrēti ne darbaspēka, ne citi resursi tādā apjomā, lai uz šādām problēmām varētu reaģēt un tās novērst dežūrrežīmā. Būvniecības darbi Zirņu ielā ir noslēgušies un varam izteikt nožēlu, ka cilvēki tik lielos apjomos apzog paši savu pilsētu un rada neērtības pārējiem liepājniekiem. No pagājušā gada rudens objektā nozagti gandrīz 40 kanalizācijas lūku vāki. Par zādzībām ir informēta gan policija, gan  arī pieteikti zaudējumi apdrošinātājiem. Šobrīd tiek izskatīta versija, ka nozagto lūku vietā kā pagaidu risinājums varētu tikt uzstādītas plastmasa lūkas.  Darām visu no mums  atkarīgo, lai tas notiktu pēc iespējas ātrāk. Šodien bīstamajās vietās tiks izliktas brīdinājuma zīmes, un aicinām acīgos fotoreportietus ne tikai rūpīgi fiksēt negodprātīgu cilvēku rīcības sekas, bet mēģināt pieķert un fiksēt darbībā arī tos, kas apzog un  bojā būtībā paši savu īpašumu.  Aicinām liepājniekus būt īpaši uzmanīgiem un vērīgiem šajā Zirņu ielas posmā, līdz nozagtās lūkas tiks  atjaunotas."