Piektdien, 27.maijā notiks leģendārā koncertdārza "Pūt, vējiņi!" atklāšanas pasākumi. Rūpējoties par pasākumu drošu norisi, tiek noteikti satiksmes ierobežojumi Miķeļa Valtera ielā un autostāvvietā Zvejnieku alejā, ar iebraukšanu no Sporta ielas un Kūrmājas prospekta, informē koncertdārza "Pūt, vējiņi!" komunikāciju un mārketinga speciāliste Anda Birkenberga.

No šā gada 25.maija pulksten 19 līdz 28.maija pulksten 8 tiek aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana uz Miķeļa Valtera ielas – posmā no "Dzintara Boulinga" līdz Peldiestādei.

Savukārt no šā gada 26.maija pulksten 21 līdz 28.maija pulksten 8 satiksmei slēgs auto stāvlaukumu Zvejnieku alejā, ar iebraukšanu no Sporta ielas un Kūrmājas prospekta.

Automašīnu īpašnieki aicināti savas automašīnas nenovietot uz Miķeļa Valtera ielas – posmā no "Dzintara Boulings" (Miķeļa Valtera iela 4) līdz Peldiestādei (Miķeļa Valtera iela 13) un Zvejnieku alejas stāvlaukumā. Pasākuma rīkotāji patur tiesības atstātās automašīnas evakuēt uz maksas stāvvietu.

SIA "Liepājas latviešu biedrības nams" atgādina, ka pasākumu norises vietās aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Pasākumu laikā koncertdārza teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Liepājas Pašvaldības policija.