Neskatoties uz vairākkārtējiem lūgumiem, SIA "Komunālā pārvalde" jau kopš 2008.gada nespēj rast iespēju sakārtot bērniem ceļu uz Liepājas internātpamatskolu.

2008.gadā Liepājas internātpamatskolas direktore Gunta Lauberga vērsās ar vēstuli, kurā "lūdz rast iespēju nodrošināt skolēniem un darbiniekiem iespēju nokļūt skolā, nepakļaujot savu veselību un dzīvību briesmām." Situāciju tika aprakstīta šādi: "Krūmu ielas posms no Ziemeļu un Celmu ielas stūra pie veikala Supernetto līdz internātskolai  (ap 250 m) nav apgaismota, šajā posmā nav gājēju celiņu, nav arī pilnīgi nekādu satiksmi regulējošu zīmju. Ielas posms ir bedrains, autovadītāji tās apbrauc, braucot pa ielas abām pusēm. Virzienā uz skolu nav iespējams ievērot ceļu satiksmes noteikumus, jo visa ielas kreisā mala līdz ielas vidum lietus laikā pārvēršas par milzīugu peļķi."

Tā tas bija 2008.gadā. Kas skolēnu drošībai ir nācis pa labu šo gadu laikā? 2011.gada 15.septembrī G.Lauberga spiesta rakstīt jaunu vēstulu deputātiem, kurā notikušās pārmaiņas raksturo šis vēstules fragments: "Ilgstošas sarakstes rezultātā ar Komunālo pārvaldi esam sagaidījuši tikai ceļazīmi "Uzmanību! Bērni!" un atkārtotus solījumus, ka kaut kad tiks izveidots gājēju celiņš un ierīkots apgaismojums". "Vai tiešām visu šo liepājnieku elementāras vajadzības pēc drošās pārvietošanās apmierināšana ir neiespējama jau tik daudzu gadu garumā? Vai tiešām pašvaldībā iedzīvotāju vajadzībām vērību pievērš tikai pašvaldību vēlēšanu kontekstā," sašutumu neslēpj direktore.
SIA "Komunālā pārvalde" Ceļu nozares vadītājs Mārtiņš Jākobsons portālam pastāstīja, ka ir informēts par šo situāciju, taču, pēc viņa teiktā, viss atkarīgs no domes piešķirtā finansējuma. 2008.gadā un 2009.gadā krīzes laikā tas vispār nebija paredzēts, bet šobrīd šis posms iekļauts kā lielāka rekonstrukcijas projekta sastāvdaļa. Pagaidām šoruden nekādi darbi tur nav plānoti.