Arī kādreizējā mūzikas kluba "Pablo" telpās Zivju ielā 3 pēc pāris mēnešiem būs skatāmas galerijas "Romas dārzs" mākslas darbu izstādes.

Mākslas galerija "Romas dārzs" bez īpašas ceremonijas un baloniem durvis vēra pērn 4.augustā, taču pirmā stāvā un pagrabstāva interjera piemērošana mākslas galerijai bija norisinājusies visu iepriekšējo ziemu.

Galerijas paplašināšana turpinās, iecerēts atvērt jaunas zāles 600 m2 lielā apjomā. Interjera darbi notiek pagrabstāva telpās, kur vēl pirms gadiem septiņiem darbojās mūzikas klubs "Pablo".

"Zivju ielas pusē ir atjaunoti vēsturiskie logi, patlaban tiek klātas dēļu grīdas un turpinās kosmētiskais remonts," portālam pastāstīja projekta vadītājs Ivars Kesenfelds.

Portāls jau rakstīja, ka SIA "Zivju iela" plāno arī atjaunot un paplašināt kādreizējā mūzikas kluba "Pablo" telpas pagrabstāvā.

Uzziņa

Ēku Zivju ielā 3 1881.gadā projektēja Makss Pauls Berči. Apļveida ēka ar dārzu vidū sākumā bijusi tirdzniecības nams – pasāža (Remedlova tirdzniecības nams) ar viesnīcu "Hotel de Rome" otrajā stāvā.

Kādu laiku ēkā darbojies arī uzņēmēja Otto Švarca restorāns.

Viesnīca šeit funkcionēja līdz padomju varas sabrukumam.

20.gs. 90.gados ēkas atjaunošanai izveidoja SIA "Roma Plaza". Ēka ieguva nosaukumu "Biznesa un darījumu centrs "De Rome"", bet pēc tam nonāca "Ektornet Real Estate Latvia" īpašumā, no kuras to iegādājās SIA "Zivju iela".