26. oktobrī pulksten 18 viesnīcā "Europa city Amrita" Lauku konsultāciju un izglītības centrs aicina uz tikšanos ar profesionālu un aizrautīgu makšķernieku Normundu Grabovski.

Tā būs vienkārša un praktiska saruna par makšķerēšanu Liepājā un tās apkārtnē, jo Latvijas Makšķerēšanas Sporta federācijas valdes loceklim, TV raidījuma "Makšķerēšanas noslēpumi" autoram un veidotājam, firmas "Salmo" un Krievijas, Ukrainas, Bulgārijas, Igaunijas, Baltkrievijas un Latvijas lielāko makšķernieku žurnālu ekspertam, Latvijas izlases veidotājam un trenerim zemledus un pludiņa makšķerēšanā, vairākkārtējam pasaules, Baltijas un Latvijas čempionam šajos sporta veidos, kā arī vienkārši aizrautīgam makšķerniekam Normundam Grabovskim Liepājas puse ir viena no mīļākām makšķerēšanas vietām.

Tikšanās laikā vēlamies pievērst uzmanību dažādam tematu lokam, sākot ar makšķerēšanas iespējām Liepājas ūdeņos, rūpnieciskai zvejai Liepājas ezerā un līdz makšķerēšanas paņēmieniem atkarībā no ūdenstilpes, zivju sugas, gadalaika u.c. faktoriem (tieši Liepājas pusē) un makšķerēšanas inventāram un barībai utt. Noteikti neizpaliks diskusija un arī atbildes uz aktuāliem jautājumiem.  
 
Lai varam pēc iespējas labāk noorganizēt pasākumu, ir lūgums iepriekš pieteikties, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu  vai personiski sazvanoties pa tālr. nr. 27843096 (Aleksejs).