Kultūrvietas "Pegaza pagalms" apmeklētāji pamanījuši, ka "Pegaza pagalmam" pretējā ielas pusē, nācējiem no ezermalas tieši ceļā, atrodas tāds kā skvēriņš. No vienas puses sakārtots – betona plākšņu celiņi, apstādījumi, soli, atkritumu urna. No otras – Siena ielas pusē – pat ne negludumi vai grambas, bet jāteic, kā ir, – pamatīgas bedres. Piebildīsim, ka vakara un nakts stundās šī vieta ir pilnīgā tumsā, jo apgaismojuma trīsstūrī starp Siena tirgu, Kuršu ielu un Siena ielu nav. Ja te pievakarē gadītos kāds velobraucējs, kurš dienas laikā nav braucis šai vietai garām un nezina, kas viņu sagaida, tad te varētu pat kaklu lauzt, ne tikai roku, kāju vai savu braucamo.

Sazinoties ar Komunālo pārvaldi, portāls irliepaja.lv noskaidroja, ka šis zemesgabals ar adresi Siena iela 14 pieder privātpersonai. "Ieteiktu vērsties Pašvaldības policijā," portālam norādīja pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.
Zemesgrāmatas dati vēsta, ka kopš 2019.gada aprīļa īpašums pieder SIA "MK Food", kas to par 23 000 eiro iegādājusies no iepriekšējiem īpašniekiem. SIA "MK Food" valdes loceklis ir Emīls Kvitko, ar kuru portālam vakar diemžēl sazināties neizdevās, – darbiniece, kura pacēla klausuli neko par šo teritoriju nezināja, bet īpašnieks neatzvanīja.


Cerēsim, ka vieta drīz tiks savesta kārtībā vai arī īpašums tiks nožogots.