Trešdien, 4.augustā, biedrība "Radi Vidi Pats" aicina pievienoties velobraucienam, dodoties izziņas braucienā uz vairākām pamestām ēkām Liepājā, viena no tām – bijusī Internātpamatskola Krūmu ielā, informē biedrības sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze More.

Velobrauciens "Vecajām ēkām pa pēdām" uzsāksies Juliannas pagalmā pulksten 17.30, tālāk grupa dosies uz veco Muitas māju Ostmalā, kurā savulaik mitinājās arī biedrība pati. Savukārt pēcāk dizainera un liepājnieka Kaspara Endola vadībā riteņbraucēji turpinās ceļu uz Krūmu ielu, lai uzzinātu, kas šobrīd notiek ar bijušo Internātpamatskolas ēku.

Velobrauciena organizētāji aicina cilvēkus, kuriem zināms kāds stāsts par vecu ēku Liepājā, ar to dalīties brauciena laikā.
Pasākuma dalībnieki ir aicināti ievērot visus drošības un ceļu satiksmes noteikumus. Ārkārtīgi sliktu laikapstākļu gadījumā, pasākums var tikt pārcelts.

Velo braucieni notiek projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros. Projektu "Radi Liepāju pats" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Pasākums var tikt fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti Radi Vidi Pats un Aktīvo iedzīvotāju fonda komunikācijā.