Gatavojoties Starptautiskajai Dzīvnieku aizsardzības dienai, kura tiek atzīmēta 4.oktobrī, bērni no radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI" izveidojuši skaistus Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" iemītnieku portretus. Tie ikvienam interesentam apskatāmi patversmes telpās, apmeklētāju pieņemšanas laikos – darba dienās no pulksten 11 līdz 16 un brīvdienās un svētku dienās no pulksten 11 līdz 15.

Ar saviem gleznojumiem mazie mākslinieki vēlas pievērst sabiedrības uzmanību tam, ka dzīvnieks ir atbildība nevis rotaļlieta. Ja ir pieņemts lēmums ģimenē pieņemt mājdzīvnieku, tad par to ir jārūpējas visu mūžu. Bērni ar saviem zīmējumiem arī vēlējušies visiem likt aizdomāties par to, ka cilvēki nedrīkst darīt pāri saviem mazajiem draugiem.

Pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds" atrodas 14.novembra bulvārī 31/33, patversmes aprūpē nonāk pilsētā klaiņojošie un bez saimniekiem palikušie dzīvnieki, kuriem tiek meklētas jaunas mājas.

Dzīvnieku patversmē pastāvīgi strādā dzīvnieku kopējs un 24 stundas diennaktī dežurē sertificēts dzīvnieku ķērājs. Ķērāju var sazvanīt, zvanot pa tālruni: 26660552.  Patversmes apmeklētāju pieņemšanas laikos ikviens (no 18 gadiem vai bērni vecāku pavadībā), kuram ir vēlēšanās, var doties pastaigā ar kādu no patversmē mītošajiem suņiem, informē patversmes vadītāja Nora Brūdere.