Turpinot Kārļa Zāles laukuma pārbūves darbus, šonedēļ gaidāmas jaunas izmaiņas satiksmes organizācijā – atsāksies darbi brauktuves daļā un no janvāra beigām nebūs pieejama stāvvieta pie Zobārstniecības poliklīnikas, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Laika posmā no 10. līdz 21.janvārim kustība K. Zāles laukumā tiks organizēta divos virzienos – K. Zāles laukumu pa vienu joslu varēs šķērsot virzienā no Bāriņu ielas un Ādu ielas uz Tramvaja tiltu. Tāpat K. Zāles laukumu varēs šķērsot, nogriežoties pa labi no Lielās ielas, un, braucot taisni, virzienā no Jūras ielas. Tirdzniecības centram "Ostmala" un degvielas uzpildes stacijai "Neste" varēs piebraukt no gan no K. Zāles laukuma, gan no Bāriņu ielas puses.

Laika posmā no 24. līdz 28. janvārim plānots veikt darbus brauktuves vidusdaļā, šī zona tiks norobežota.

Laika posmā no 31. janvāra līdz 28. februārim darbus plānots veikt pie Zobārstniecības poliklīnikas un stāvvietas zonā. Stāvvieta šajā brīdī nebūs pieejama. Darbu veikšanas laikā tiks pārvietota autobusa pietura, to izvirzot vairāk uz brauktuves pusi. Autobusa kustība netiks mainīta, un gājēju piekļuve autobusa pieturai tiks nodrošināta.

Autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem un sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm!

Kā jau informēts, projekta ietvaros paredzēts pārbūvēt K. Zāles laukumu – izveidot veloceļus, drošas gājēju pārejas, pārbūvēt ielas apgaismoja tīklu, lietus ūdens kanalizācijas tīklus, posmā no Jaunā tilta līdz Tramvaja tiltam demontēt un no jauna izbūvēt krasta stiprinājumu un atjaunot esošo krasta stiprinājumu vietās, kur tas ir iespējams.

Būvdarbi tiek īstenoti projekta "Pamatinfrastruktūras nodrošināšana uzņēmējdarbības veicināšanai, revitalizējot degradēto teritoriju Liepājā 4. kārta" ietvaros.