Lai iepazītos ar Liepājas piedāvājumu tūristiem, ceturtdien, 29. septembrī, Liepāju apmeklē tūrisma operatori no dažādām valstīm.

Vadošie tūrisma operatori no Zviedrijas, Somijas, Baltkrievijas, Krievijas un Ukrainas savu ceļojumu pa Kurzemi sāka vakar, portālu informēja Kurzemes tūrisma asociācijas izpilddirektore Jana Bergmane.

Vizīte, kas notiek tūrisma kontaktbiržas „Baltic Connecting” ietvaros, veidota tā, lai tūrisma operatoriem rastos priekšstats par daudzveidīgo Kurzemes tūrisma piedāvājumu. Iepazīšanās sākās ar ekskursiju maizes ceptuvē „Lāči” un kinopilsētiņā „Cinevilla”, turpinājās gar piekrasti caur Enguri, Roju, Kolkas ragu, Ventspili, Jūrkalni, Pāvilostu uz Liepāju, no kurienes viesi tālāk dosies uz Kuldīgu. Tūrisma operatori Kurzemē apskata gan ievērojamākos objektus, gan nakšņošanas un ēdināšanas uzņēmumus. Liepājā ārvalstu ciemiņi uzkavēsies divarpus stundas, lai iepazītos ar divām viesnīcām – „Promenāde” un „Fontaine Royal”, nobaudītu pusdienas restorānā „Vecais Kapteinis”, kā arī izietu tūrisma maršrutu „Kā pa notīm”.

Kontaktbiržu "Baltic Connecting 2011" rīko Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā ar Latvijas nacionālo aviokompāniju „airBaltic”, Igaunijas tūrisma padomi un Lietuvas valsts tūrisma departamentu. "Baltic Connecting"  šogad no 25.septembra līdz 29.septembrim pulcē tikpat lielu dalībnieku skaitu kā pērn – kopumā 185 dalībniekus, no kuriem 73 ir tūrisma produktu pārdevēji, 112 – pircēji. Kontaktbiržas "Baltic Connecting" saknes ir meklējamas seminārā „Buy Latvia. Buy the Baltics”, un šī ir jau piektā reize, kad Rīgā pulcējas tik kupls skaits ārvalstu tūrisma profesionāļi.
TAVA projekts "Baltic Connecting" tiek realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.