Ņemot vērā, ka valstī izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 7.februārim, piektdienās un sestdienās no pulksten 22.00 līdz 5.00 noteikta komandantstunda. Sabiedriskais transports  turpmākās piektdienas un sestdienas  līdz valstī ieviesto ierobežojumu atcelšanai nekursēs pēc pulksten 22.
 
Izņēmums ir maršruta Nr. 6A "Mirdzas Ķempes iela – Biznesa centrs" reisi, kas piektdienās tiks izpildīti arī pēc pulksten 22.00 un maršruta Nr. 6 "Mirdzas Ķempes iela – Slimnīca" reisi, kas pēc pulksten 22.00 tiks izpildīti sestdienās.

Atgādinām, ka valdības lēmums paredz, ka komandantstundas laikā – piektdienās un sestdienās laikā no pulksten 22.00 līdz 5.00 – visiem iedzīvotājiem ir jāuzturas savās dzīvesvietās! Komandantstundas laikā ārā varēs atrasties tikai cilvēki, kuri dodas darba vajadzībās, uz darbu vai no darba, kā arī dzīvesvietas atstāšana ir atļauta tikai īpaši neatliekamos gadījumos (dodoties uz ārstniecības iestādi vai veterinārmedicīnas iestādi). Atstājot dzīvesvietu, līdzi jābūt pašapliecinājumam, kurā norāda personas datus, dzīvesvietas adresi, pārvietošanās iemeslu, un pārvietošanās galamērķi. Ikvienam iedzīvotājam ir pienākums ņemt līdzi arī pasi vai ID karti.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".