Tramvaja pietura "Stacija". Lasītāja foto.


Šādu jautājumu uzdod portāla irliepaja.lv lasītājs. Sazinoties ar pašvaldību, izdevās noskaidrot, ka pašvaldībā par to ir sākts domāt. Tiesa, kā portālam skaidroja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne, domes izpilddirektors Didzis Jēriņš, kurš ir viens no atbildīgajiem cilvēkiem šī jautājuma risināšanā, esot kārtējā atvaļinājumā līdz 25.jūlijam.


Vistiešāk ar sabiedriskā transporta kustības regulēšanu saistīta pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports", kuras vadītājs Toms Malkovičs šobrīd strādājot pie jautājuma, kā saskaņot tramvaja un autobusu kustības sarakstu ar vilciena Rīga – Liepāja atiešanas laiku.


Lasītājs arī pārmeta, ka jau ilgu laiku Liepājas stacijā iebraukušajiem pasažieriem, arī tūristiem, liegta iespēja tramvaja pieturā "Stacija" (virzienā uz pilsētas centru) redzēt kustības sarakstu, kura tur nav.  Šo problēmu Malkovičs sola atrisināt jau šonedēļ.


Par izmaiņām pilsētas sabiedriskā transporta kustību sarakstos informēs, tiklīdz pašvaldība būs pieņēmusi kādu lēmumu.


Jau vēstīts, ka Sabiedriskā transporta padome pieņēma lēmumu no 31. jūlija ieviest pasažieru vilcienu reisus no Liepāju uz Rīgu un no Rīgas uz Liepāju katru dienu.


Pēc portāla rīcībā esošās informācijas reiss no Liepājas uz Rīgu aties pulksten 5 no rīta, un šajā laikā šobrīd ar sabiedrisko transportu nokļūt līdz stacijai nav iespējams. Savukārt vilciens no Rīgas uz Liepāju kursēs 18.25, Liepājas stacijā pienākot pulksten 21.31.