No 5. līdz 7. maijam Viļņā norisinājās Ziemeļvalstu čempionāts grieķu - romiešu un brīvajā cīņā U-17 un U-20 vecuma grupās. Sacensības ir iekļautas starptautiskās federācijas kalendārā, un tajās piedalās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Dānijas, Somijas, Norvēģijas labākie cīkstoņi, lai noteiktu sastāvu Eiropas un Pasaules čempionātam.

Liepājas Kompleksās sporta skolas (KSS) treneris Jānis Rērihs ir priecīgs par audzēkņu panākumiem: "Par čempioni savā svara kategorijā kļuva Viktorija Irkle (69 kg), kas izcīnīja uzvaras pār Zviedrijas un Lietuvas sportistēm. Trešo vietu izcīnīja Toms Irklis (80kg), kurš pārspēja sportistus no Lietuvas, Igaunijas un Dānijas, bet piekāpās Somijas cīkstonim."

Latvijas izlasi sacensībās pārstāvēja septiņi Liepājas Kompleksās sporta skolas cīkstoņi, taču pārējiem šoreiz līdz medaļām aizsniegties neizdevās, informē KSS preses pārstāve Simona Laiveniece.