Sestdien, 15.aprīlī, komandu velorogaininga sacensībās "Velobums" ar startu un finišu Jūrmalas parkā atklās riteņbraukšanas aktīvo sezonu, informē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju kluba "VeloRonis" valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova.

Organizatori aicina dalībniekus pieteikties sacensībām līdz 14.aprīlim mājaslapā veloronis.lv/velobums. Pasākumā plānots prezentēt jaunu izaicinājumu liepājnieku riteņbraucēju komandām.

Arī šogad "Velobumā" velobraucēju draugu, kolēģu un ģimeņu komandas ar masu startu dosies trasē, lai vienas vai divu stundu distancēs mērotos spēkiem ar citām komandām, pārvietojoties ar velosipēdiem, un ar mobilo aplikāciju vāktu punktus, atzīmējoties pēc iespējas vairāk kontrolpunktos visā pilsētas teritorijā. Velorogaininga sacensības sniegs iespēju ikvienam dalībniekam iepazīt pilsētu no cita skatu punkta un iesaistīties aizraujošā pasākumā, nodrošinot sportisku atpūtu un savu zināšanu pārbaudi.

Dalībnieki līdz 14.aprīlim aicināti iepazīties ar sacensību nolikumu mājaslapā veloronis.lv un reģistrēties kādā no šīm ieskaites grupām:
• Jauno ģimeņu – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem, vismaz viens bērns līdz 7 gadu vecumam, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma).
• "Open" – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem bez vecuma ierobežojuma. Komandā jābūt vismaz vienai pilngadīgai personai.
• Ģimeņu – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem un vismaz vienu bērnu līdz 14 gadu vecumam. Komandā jābūt vismaz vienai pilngadīgai personai.
• Veterāni – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem, visi vecumā virs 50 gadiem.

Sacensības tiek organizētas ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības atbalstu.

Plašāka informācija un "Velobuma" pasākuma programma mājaslapā veloronis.lv, kā arī  Facebook notikumā – "Velobums 2023".