No 1.līdz 3.oktobrim Ādažos norisinājās Latvijas Tenisa savienības (LTS) kausa izcīņas 4.posms U-12 vecuma grupai. Liepājnieki Gustavs Brižs un Elizabete Marta Hamitova izcīnīja 3.vietas, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.
 
Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Alise Latiša, Paula Gurecka un Viktorija Homutova.

Vienīgais liepājnieks U-12 zēnu konkurencē, Gustavs Brižs, sacensībās bija izsēts ar 3.numuru. 1.kārtā Gustavs ar 6-3 6-0 guva uzvaru pret Gustavu Līvu Bormani (Ādaži TC). Cīņā par pusfinālu, Gustavs ar 6-3 7-5 pārspēja Henriju Miku Gulānu (Ādaži TC), savukārt, par iekļūšanu finālā, Gustavs ar 4-6 4-6 atzina ar 1.numuru izsētā Ērika Valeiņa (Mārupes TS) pārākumu. Spraigā mazā fināla cīņā ar rezultātu 6-7(4) 6-1 10-4 pār ar 2.numuru izsēto Ralfu Upenieku, liepājnieks Gustavs Brižs nodrošināja sev 3.vietu LTS kausa 4.posmā U12 vecuma grupai.

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgāk veicās Paulai Gureckai un ar 2.numuru izsētajai Elizabetei Martai Hamitovai. Abas liepājnieces aizcīnījās līdz pusfināliem. Paula ar 5-7 2-6 piekāpās Darinai Matvejevai (Tennis Pro Academy), tikmēr Elizabete atzina ar 3.numuru izsētās Keisijas Bērziņas (Tennis Pro Academy) pārākumu ar 6-4 3-6 6-10, tādējādi abas liepājnieces nokļuva mazajā finālā, lai cīnītos, par 3.vietu. Ar 6-2 4-6 10-7 Elizabete Marta Hamitova sacensību noslēgumā izcīnīja 3.vietu.

Pēc aizvadītajiem 4.posmiem LTS kausā U12 vecuma grupai Elizabete Marta Hamitova kopvērtējumā uz doto brīdi ieņem 1.vietu, kamēr Anna Azarova – 4.vietu, Paula Gurecka – 5.vietu, bet Alise Latiša – 6.vietu. Savukārt, zēnu konkurencē Gustavs Brižs kopvērtējumā šobrīd pēc 4.posmiem ieņem 2.vietu.