Pat Latvijas čempionvienības futbolā "Liepāja" kluba valdes locekli kļuvis pazīstamais uzņēmējs Māris Martinsons, aģentūrai LETA apstiprināja kluba prezidents Māris Verpakovskis.

Martinsons ir Latvijas čempionvienības basketbolā "VEF Rīga" valdes priekšsēdētājs un hokeja kluba "Mogo" prezidents. Uzņēmējs ir arī Latvijas Hokeja federācijas valdes loceklis un valdes priekšsēdētājs būvfirmā "Moduls Rīga", kas atbalsta motokrosa klubu "MX Moduls".

Trešdien notika futbola kluba "Liepāja" valdes sēde, kurā Martinsons tika apstiprināts par kluba valdes locekli.

"Tā vairāk bija mūsu iniciatīva, jo viņš arvien biežāk iesaistījās kluba dzīvē. "Mogo" ir kļuvis par vienu no mūsu lielākajiem atbalstītājiem, tāpēc piedāvājām Mārim ienākt mūsu valdē. Esam priecīgi, ka viņš piekrita," atklāja Verpakovskis.

Futbola kluba "Liepāja" prezidents norādīja, ka Martinsona pievienošanās komandai nebūs ieguvums tikai finansiālajā ziņā, jo uzņēmējam ir vērtīgas zināšanas un pieredze sporta atbalstīšanā.

"Viņš ir zinošs un kompetents gan biznesā, gan sportā. Viņam ir liela pieredze, jo viņš jau vairākus gadus atbalsta komandas un sporta veidus, kur tiek sasniegti labi rezultāti. Arī mēs ceram sasniegt jaunas virsotnes," piebilda Verpakovskis.

Jau ziņots, ka pirms šīs sezonas auto nebanku kreditēšanas uzņēmums "Mogo" kļuva par futbola kluba "Liepāja" ģenerālsponsoru. Iesaistītās puses vienojās par sadarbību uz vienu sezonu.

Futbola kluba "Liepāja" šīs sezonas budžets ir apmēram tāds pats kā pērn – aptuveni 600 000 eiro. Liepājas pašvaldība piešķīrusi 128 000 eiro, kas ir mazāk nekā pērn.

Jau ziņots, ka pērnā gada čempione "Liepāja" sezonu sāka ne īpaši sekmīgi, jo "SynotTip" Latvijas futbola virslīgas pirmajā spēlē ar 1:2 zaudēja Jūrmalas "Spartakam", kam sekoja neizšķirts 2:2 spēlē ar "Ventspils" komandu. Pirmā uzvara tika izcīnīta trešajā kārtā, kad viesos ar 1:0 tika pārspēta "Jelgava", tomēr pēdējā mačā – Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā – liepājnieki ar 0:1 zaudēja "Ventspils" komandai.

Virslīgā "Liepāja" pēc trīs kārtām ar četriem punktiem ieņem ceturto vietu. Līderi ar sešiem punktiem ir "Spartaks" un "Metta"/"Latvijas Universitāte" spēlētāji.