10.jūnijā Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies basketbolista Kristapa Porziņģa un bijušā futbolista Māra Verpakovska labdarības basketbola spēle, aģentūrai LETA pastāstīja rīkotājas "Kristapa Porziņģa Basketbola Akadēmija" pārstāvis Mārtiņš Porziņģis.

Kā stāstīja Mārtiņš Porziņģis, plānots, ka labdarības spēlē bez Kristapa Porziņģa un Verpakovska piedalīsies arī citu spora veidu pārstāvji, hokejisti, tenisisti, aktieri, mūziķi - Latvijā populāras personības, kuru vārdi pagaidām netiek atklāti. Porziņģis, visticamāk, būs vienīgais no pašreizējiem Latvijas izlases basketbolistiem, kas piedalīsies šajā mačā.

Bez basketbola spēle izklaides sadaļā būs dažādas atrakcijas bērniem, izlozes, loterija un izsole. Par iegūto līdzekļu izlietojumu uzrunātas labdarības organizācijas Liepājā, kas atbalsta grūtībās nonākušas ģimenes, tajā skaitā arī bēgļus no Ukrainas, un ģimenes, kurās ir bērni ar kustību traucējumiem.

Porziņģis un Verpakovskis labdarības maču Liepājā aizvadīja arī pirms pieciem gadiem.

Labdarības spēle starp abu liepājnieku komandām Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies pulksten 19. Biļetes nopērkamas šeit.