Tapusi biogrāfiska grāmata "Manas [ie]spējas – Māris Verpakovskis", kas veltīta Latvijas futbola leģendai Verpakovskim, savā "Instagram" kontā pavēstīja pats bijušais futbolists, ziņo LETA.

Grāmatas autore ir Linda Lapsa, kura iepriekš uzrakstījusi arī biogrāfisko grāmatu, kas veltīta Mārtiņam Rītiņam - "De Profundis - Mārtiņš Rītiņš". Grāmata par futbolistu tapusi sērijas "Vincent" ietvaros, kuras mērķis ir apkopot ievērojamu Latvijas cilvēku dzīvesstāstus.

"Saprotu, ka šīs grāmatas tapšana man pašam ir likusi aizdomāties par savas dzīves ritējumu un iespējām, kuras man tikušas un vēl joprojām tiek sniegtas," rakstīja Verpakovskis. "Es ļoti gribētu, lai šī grāmata lasītājam palīdz aizdomāties, iedziļināties sevī, nodefinēt lietas, procesus likumsakarības, un arī iespējas, ko katram sniedz viņa paša dzīve, skatoties caur šo manas dzīves stāsta prizmu."

Bijušais futbolists "Instagram" norādīja, ka jau ilgu laiku nevarējis saņemties biogrāfiskās grāmatas tapšanai, kā iemeslus minot nevēlēšanos pēc liekas publicitātes.

Savas karjeras laikā viņš pārstāvējis Ukrainas, Spānijas, Horvātijas, Grieķijas un Azerbaidžānas klubus, bet Latvijas izlases rindās aizvadīja 104 mačus, kuros izcēlās ar 29 vārtiem, palīdzot arī valstsvienībai nodrošināt vietu 2004.gada Eiropas čempionātā.

Verpakovskis šobrīd ieņem ģenerāldirektora amatu futbola klubā RFS.