Ceturtdien, 22.decembrī, Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes sēdē par pašvaldības iestādes "Liepājas Futbola skola" vadītāju apstiprināts konkursa kārtībā izraudzītais Oskars Kļava, informē Sporta pārvaldes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājs Mārtiņš Kirma.

Šī gada 10.novembrī Liepājas valstspilsētas pašvaldības dome izsludināja atklātu konkursu uz Liepājas Futbola skolas vadītāja amatu, uz kuru pieteicās 3 pretendenti. Augstāko vērtējumu saņēma un līdz ar to konkursa atlases komisija par atbilstošāko kandidatūru izraudzīja Oskaru Kļavu.

Oskars Kļava no 2018.gada strādā par treneri Liepājas Futbola skolā. Ņemot vērā O. Kļavas personību un autoritāti treneru vidū, O. Kļavam pēdējos gados uzticēti vecākā trenera pienākumi, treneris iesaistījies sporta skolas akreditācijas procesā un citās aktivitātēs, kas saistītās ar sporta skolas attīstību.

Atbilstoši likumam "Par pašvaldībām" iestāžu vadītāji amatos tiek iecelti un atbrīvoti no amatiem ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes lēmumu.