Liepājas orientēšanās čempionātā, kas 10. oktobrī norisinājās Karostā, tika noskaidroti ātrākie un precīzākie orientieristi – visgarākajā vīriešu distancē uzvaru izcīnīja saldenieks Uldis Brucis, bet sieviešu grupā triumfēja aizputniece Līga Virbule.

Azartiskā un sīvā cīņā vīriešu elites grupā kā otrais finišēja liepājnieks Edgars Sprūds, trešajā vietā atstājot saldenieku Gati Grīnbergu. Savukārt sieviešu grupā, zaudējot līderei tikai 24 sekundes, finišēja saldeniece Sabīne Valtasa, kurai sekoja novadniece Līga Meļķerte.

Kā atzina dalībnieki, sacensību distance bija izaicinoša – nedrīkstēja zaudēt modrību, sākot no pirmā līdz pat pēdējam punktam. Sacensību teritorija bija interesanta gan ar daudzveidīgu apvidu, reljefu, kā arī kādreizējo apbūvi.  

Kopumā sacensībās startēja 116 dalībnieki kādā no deviņām vecuma grupām. Sacensības vēlreiz apliecināja, ka orientēšanās ir tautas sporta veids, kas piemērots ikvienam, neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības – jaunākajam sacensību dalībniekam bija 3 gadi, savukārt pieredzējušākais dalībnieks, kurš devās distancē, bija 86 gadus vecs.


Liepājas orientēšanās čempionātu organizēja orientēšanās klubs "DR-krasts" sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju un ar Liepājas pilsētas atbalstu, informē kluba pārstāvis Jānis Bethers.