No 11.līdz 13.martam Rīgā norisinājās Latvijas Tenisa savienības (LTS) kausa 2.posms U-12 vecuma grupai. Liepājnieks Gustavs Brižs apstiprināja savu favorīta statusu un izcīnīja 1.vietu sacensībās, tikmēr Paula Gurecka izcīnīja 2.vietu.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Damirs Livanskis, Paula Gurecka un Madara Jaunzeme, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

Zēnu konkurencē Gustavs Brižs sacensībās bija izsēts ar 1.numuru, bet Damirs Livanskis dalību sāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura diemžēl viņš nespēja kvalificēties pamatturnīram. Gustavs Brižs pamatturnīra 1.kārtā ar 6-3 6-1 pārspēja Sebastianu Saušu (ACB/VL tenisa skola), bet ceturtdaļfinālā ar pārliecinošo 6-0 6-0 pār Maiklu Peteri Bilu (ACB/VL tenisa skola) turpināja sacensības pusfinālā. Ar 6-4 6-1 pār Arti Airi (ACB/VL tenisa skola) Gustavs nodrošināja sev vietu sacensību finālā. Sacensību noslēgumā gūstot uzvaru ar 6-3 6-3 pār ar 2.numuru izsēto Romanu Kravcovu (Denisa Pavlova TS), liepājnieks Gustavs Brižs apliecināja savu favorīta statusu un izcīnīja uzvaru LTS kausa 2.posmā U12 vecuma grupai.

Meiteņu konkurencē liepājniece Madara Jaunzeme sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura diemžēl viņa nespēja kvalificēties pamatturnīram. Savukārt, liepājniece Paula Gurecka pamatturnīrā tika izsēta ar 4.numuru. 1.kārtā Paula ar 6-3 6-4 pār Montu Visočansku (Mārupes TS) iekļuva ceturtdaļfinālā, kurā viņa ar 6-0 6-1 pār Isabellu Dinuloviču (Tennis Pro Academy) nodrošināja sev vietu pusfinālā, kur viņai bija paredzēts sacensties pret ar 2.numuru izsēto Darinu Matvejevu (Tennis Pro Academy), taču pretiniece nespēja ierasties uz spēli. Līdz ar to Paula iekļuva finālā, kurā viņai bija jāsacenšas ar pret 1.numuru izsēto Keisiju Bērziņu (Tennis Pro Academy). Ar rezultātu 2-6 3-6 Paula atzina pretinieces pārākumu. Tādējādi sacensību noslēgumā, liepājniece Paula Gurecka izcīnīja 2.vietu LTS kausa 2.posmā U-12 vecuma grupai.