Jūnijā vidū  Čehijas pilsētā Brno notika Eiropas jaunatnes invalīdu sporta spēles, kurās piedalījās 12 sportisti no Latvijas bērnu un jauniešu sporta federācijas, kā arī četri liepājnieki.

No mūsu pilsētas divi dalībnieki bija no Liepājas sporta kompleksās skolas – galda tenisa pārstāvji Aleksandrs Freibergs un Maksims Maļukovs, kā arī biedrības "Cerība. Ticība. Mīlestība." biedri Kārlis Kreicmanis un Rolands Kārkliņš, kurus pavadīja atbalsta personas un galda tenisa trenere Rasma Freiberga.

Eiropas jaunatnes sporta spēlēs Brno piedalījās ap 400 dalībnieku no daudzām Eiropas valstīm – bērni un jaunieši vecumā no 12 līdz 25 gadiem ar dažāda veida invaliditāti (kustību traucējumiem, bet bez intelektuālās attīstības traucējumiem, kā arī ar intelektuālās attīstības traucējumiem vai psihiskām saslimšanām). Sporta spēlēs dalībnieki varēja piedalīties vieglatlētikas distancēs, Boccia un Boče spēlēs, kā arī dažādās peldēšanas disciplīnās, kas visas norisinājās Brno pilsētas sporta funkcionālajos centros.

No Latvijas delegācijas sportistiem vislabākos rezultātus uzrādīja Aleksandrs Siņicins no Rīgas, kurš galda tenisa vienspēlēs meistara kategorijas grupā ieguva sudraba medaļu. Vēl labus rezultātus galda tenisa dubultspēlēs pārī ar spēlētājiem no Slovēnijas uzrādīja savā kategorijā galda tenisisti Maksims Maļukovs un Rolands Kārkliņš.

Biedrība "Cerība. Ticība. Mīlestība." vēlas pateikties Liepājas pilsētas Sporta pārvaldes vadībai par finansiālo atbalstu dalībnieku transporta izmaksu nosegšanai uz Eiropas jaunatnes invalīdu sporta spēlēm Čehijas pilsētā Brno. Biedrība "Cerība. Ticība. Mīlestība." aicina apmeklēt, bērnus un jauniešus ar dažādiem kustību traucējumiem, kā arī ar intelektuālās attīstības traucējumiem bezmaksas galda tenisa nodarbības katru trešdienu no pulksten 17.30 līdz 18.30 Liepājas Olimpiskā centra galda tenisa sporta zālē.