No 8.līdz 10.aprīlim Liepājas Olimpiskā centra tenisa hallē norisinājās sacensību sērijas "LTS kauss U-12" 3.posms. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Gustavs Brižs izcīnīja uzvaru, bet Paula Gurecka izcīnīja 3.vietu, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Damirs Livanskis, Markus Gūža, Paula Gurecka, Viktorija Homutova, Jeļizaveta Rižkova, Madara Jaunzeme, Emīlija Brūdere, Marina Poļikarpova un Dārta Kirša.

Zēnu konkurencē, Markuss Gūža sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru un diemžēl nespēja kvalificēties pamatturnīram. Tikmēr, Damirs Livanskis sacensību pamatturnīra 1.kārtā ar 0-6 2-6 nespēja pārvarēt Sebastianu Saušu (ACB/VL tenisa skola). Savukārt, Gustavs Brižs mājas sacensībās bija izsēts ar 1.numuru un 1.kārtā ar 6-1 6-0 pārspēja Gustavu Līvu Bormani (Ādaži TC). Tikmēr cīņā par iekļūšanu pusfinālā, Gustavs ar 6-0 6-2 pārspēja Damira pāridarītāju Sebastianu Saušu (ACB/VL tenisa skola). Tikmēr pusfinālā ar 6-1 6-2 tika pārspēts ar 3.numuru izsētais Jānis Liberts (Ādaži TC). Cīņā par uzvaru sacensībās, Gustavam pretim stājās ar 2.numuru izsētais Romans Kravcovs (Denisa Pavlova TS). Ar 7-5 7-6(6) uzvaru LTS kausa U12 3.posmā izcīnīja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis – Gustavs Brižs.

Godalgotās vietas zēnu konkurencē:
1.vieta – Gustavs Brižs (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Romans Kravcovs (Denisa Pavlova TS)
3.vieta – Artis Aire (ACB/VL tenisa skola)

Meiteņu konkurencē ar kvalifikācijas sacensībām dalību LTS kausa U-12 3.posmā uzsāka Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes Madara Jaunzeme, Emīlija Brūdere, Marina Poļikarpova un Dārta Kirše, taču neviena no četrām jaunajām liepājniecēm nespēja iekļūt pamatturnīrā un pievienoties Paulai Gureckai, Viktorijai Homutovai un Jeļizavetai Rižkovai. Sacensību 1.kārtu no liepājniecēm spēja pārvarēt ar 3.numuru izsētā Paula Gurecka, kura ar 6-0 6-4 pārspēja Beāti Abarasu (Daugavpils Individuālo sporta veidu skola). Ceturtdaļfinālā Paula ar 6-3 6-1 pārspēja Tīnu Jansoni (Tennis Pro Academy). Cīņā par iekļūšanu finālā, Paula ar 1-6 4-6 piekāpās ar 1.numuru izsētai Keisijai Bērziņai (Tennis Pro Academy). Cīņā par 3.vietu sacensībās pret ar 4.numuru izsēto Elizabeti Ozolu (AJ Tennis Academy), liepājniece Paula Gurecka ar 6-3 6-1 izcīnīja bronzas medaļu.

Godalgotās vietas meiteņu konkurencē:

1.vieta – Keisija Bērziņa (Tennis Pro Academy)
2.vieta – Darina Matvejeva (Tennis Pro Academy)
3.vieta – Paula Gurecka (Liepājas Tenisa sporta skola)

Savukārt 9.un 10.aprīlī Rīgā norisinājās tenisa sacensības "Tennis My Life / Enri Balvu izcīņa U-18". Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Ričards Špaks izcīnīja uzvaru.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Didzis Vārna, Ričards Špaks, Karolīna Skābe un Alise Latiša.

Zēnu konkurencē ar 4.numuru izsētais Didzis Vārna 1.kārtā ar 6-2 6-2 pārspēja Reini Svarānu (Ādaži TC), bet Ričards Špaks ar 6-1 6-0 pārspēja Ņikitu Iņutinu (individuāli). Par iekļūšanu pusfinālā, savā starpā bija spiesti sacensties abi liepājnieki. Ar 6-1 7-5 vietu pusfinālā sev nodrošināja Ričards Špaks. Cīņā par iekļūšanu finālā, Ričards ar 5-7 6-4 7-5 guva uzvaru pār Mārtiņu Rubezi (TK Jelgava). Finālā Ričardam pretim stājās Kirils Sokolovs (Tennis Pro Academy). Ar 4-6 6-3 7-5 uzvaru sacensībās Rīgā izcīnīja liepājnieks Ričards Špaks.

Meiteņu konkurencē Karolīna Skābe sacensībās bija izsēta ar 1.numuru un 1.kārtā ar 6-1 6-2 pārspēja Kristu Sautiņu (Ādaži TC), tikmēr Alise Latiša ar 6-2 6-2 pārspēja Miriamu Rozenstoku (JuTen TS). Līdzīgi kā zēniem, arī meiteņu konkurencē, cīņa par iekļūšanu pusfinālā norisinājās starp abām liepājniecēm. Ar 6-2 6-2 uzvaru izcīnīja Alise Latiša. Taču cīņā par iekļūšanu finālā, Alise ar 5-7 7-5 2-6 piekāpās Karinai Joničenokai (JuTen TS). Tikmēr cīņā par 3.vietu, Alise atzina ar 4.numuru izsētās Elīzes Kuprukas (Mārupes TS) pārākumu ar 5-7 5-7. Tādējādi Alise Latiša sacensībās ieguva 4.vietu.