No 21.līdz 27.augustam Liepājā norisinājās starptautiskās Tennis Europe sacensības "Liepaja International" U-12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gustavs Brižs, spēlējot kopā ar Lietuvas tenisistu, izcīnīja uzvaru dubultspēļu turnīrā. Savukārt, Paula Gurecka izcīnīja dalītu 3.vietu meiteņu vienspēlēs, bet Viktorija Homutova meiteņu dubultspēlēs, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

Sacensībās piedalījās 27 zēni un 36 meitenes no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, Ukrainas, Vācijas un pat Brazīlijas. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Paula Gurecka, Viktorija Homutova, Jeļizaveta Rižkova un Loreta Sprūde.

Zēnu konkurencē, vienīgais liepājnieks Gustavs Brižs, kurš sacensībās bija izsēts ar 1.numuru, aizcīnījās līdz pamatturnīra ceturtdaļfinālam, kurā viņš bija spiests atzīt pretinieka pārākumu, tādējādi ierindojoties dalītajā 5.vietā. Tikmēr par sacensību uzvarētāju zēnu vienspēlēs kļuva Lietuvas jaunais tenisists Marks Grjazjutins Tverskojs. 2.vietu izcīnīja Romāns Kvarcovs no Latvijas.

Gustavs Brižs piedalījās arī dubultspēļu sacensībās, apvienojoties pārī ar vienspēļu uzvarētāju no Lietuvas – Marku Grjazjutinu Tverskoju. Abi aizcīnījās līdz dubultspēļu finālam, kurā izcīnīja uzvaru. 2.vietu izcīnīja pāris no Latvijas – Romāns Kravcovs un Jānis Liberts.

Meiteņu konkurencē līdz sacensību pusfinālam aizcīnījās liepājniece Paula Gurecka, kura sacensību noslēgumā ierindojās dalītajā 3.vietā. Tikmēr par sacensību uzvarētāju kļuva Ukrainas jaunā tenisiste – Sofija Beļinska, bet 2.vietu ieguva Lietuvas tenisiste Adrija Krišciunaite.

Meiteņu dubultspēļu sacensībās no liepājniecēm vissekmīgāk nospēlēja Viktorija Homutova, kura kopā ar Alisi Aleksejevu aizcīnījās līdz pusfinālam, tādējādi sacensības noslēdzot dalītajā 3.vietā. Uzvaru starptautiskajās tenisa sacensībās jauniešiem Liepājā izcīnīja apvienotais Ukrainas un Latvijas pāris – Sofija Beļinska un Kira Šurašova. Tikmēr 2.vietā ierindojās Igaunijas jaunietes – Mia Elīza Pinka un Anna Skorodumova.