No 11.līdz 13.februārim Ādažos norisinājās LTS Kausa 1.posms U-12 vecuma grupai. Liepājnieks Gustavs Brižs izcīnīja uzvaru zēnu konkurencē, bet Paula Gurecka – 3.vietu meiteņu konkurencē, informē Liepājas Tenisa sporta skola.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Paula Gurecka un Viktorija Homutova.

Zēnu konkurencē liepājnieks Gustavs Brižs bija izsēts ar 1.numuru, tādējādi norādot uz favorīta statusu šajās sacensībās. 1.kārtā Gustavs ar 6-2 6-1 pārspēja mājinieku Ernestu Ritovu (Ādaži TC). Ceturtdaļfinālā ar pārliecinošo 6-1 6-1 tika pārspēts Reinis Zvirgzdiņš (AA Tenisa skola). Savukārt, cīņā par finālu, Gustavs ar 6-1 6-3 pārspēja citu mājinieku – Jāni Libertu (Ādaži TC). Finālā Gustavam pretim stājās ar 2.numuru izsētais Romans Kravcovs (Denisa Pavlova TS). Ar 6-3 6-3 uzvaru LTS kausa 1.posmā U12 vecuma grupai izcīnīja liepājnieks Gustavs Brižs.

Meiteņu konkurencē Viktorija Homutova pārspēja kvalifikācijas sacensības un pievienojās ar 4.numuru izsētajai Paulai Gureckai pamatturnīrā. Viktorija pamatturnīra 1.kārtā ar 6-2 6-4 pārspēja citu kvalifikācijas sacensības pārvarējušo tenisisti – Nikolu Saulīti (Tennis Pro Academy). Taču cīņā par pusfinālu, Viktorija ar 0-6 0-6 atzina ar 2.numuru izsētās Darinas Matvejevas (Tennis Pro Academy) pārākumu. Tikmēr Paula Gurecka pamatturnīra 1.kārtā ar 6-2 6-1 pārspēja Kiru Šurašovu (Tennis Pro Academy), bet ceturtdaļfinālā ar 6-0 6-1 tika gūta uzvara pār Katrinu Broku (Tennis Pro Academy). Cīņā par finālu Paulai pretim stājās Viktorijas pāridarītāja – Darina Matvejeva. Arī Paula piekāpās ar 2.numuru izsētajai Darinai ar 2-6 0-6, tādējādi izslēdzot Paulu no turpmākās cīņas par uzvaru sacensībās. Sacensību noslēgumā liepājniece Paula aizvadīja spēli par 3.vietu, kur bija jāsacenšas ar 3.numuru izsēto Marinu Markinu (Denisa Pavlova TS). Ar rezultātu 6-3 6-4 LTS kausa 1.posmā U12 vecuma grupai izcīnīja liepājniece Paula Gurecka.