Nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Anīkščos notika pirmais šīs sezonas Baltijas kausa posms grieķu-romiešu cīņā U-15 vecuma grupā. Dalībnieku skaits bija mazāks kā parasti, jo šo posmu izlaida Igaunijas sportisti, bet kopumā konkurence bija pietiekami stipra, lai pārbaudītu savas spējas, informē Liepājas Kompleksā sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Otrās vietas izcīnīja Olivers Irklis (62 kg) un Marks Mikolajeneko (+85 kg), bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Ruslans Bormotovs (52 kg), Dmitrijs Prohorovs (62 kg) un Deniss Moisejenko (85 kg).

Sportistu treneris Jānis Rērihs saka: "Dalībnieku skaits bija mazāks kā parasti, jo šo posmu izlaida Igaunijas sportisti, bet kopumā konkurence bija pietiekami stipra, lai pārbaudītu savas spējas. Vistuvāk uzvarai bija Olivers Irklis, kurš izšķirošajā cīņā par pirmo vietu bija vadībā pret Lietuvas cīkstoni, tomēr cīņas beigās tika pieļautas kļūdas, kas neļāva noturēt uzvaru. Šīs mūsu cīkstoņiem bija pirmās sacensības jaunajā mācību gadā, un visi galvenie starti vēl tikai priekšā."