Futbola klubam "Liepāja" izteikts brīdinājums par paviršu apsardzes darbību "Optibet" futbola virslīgas otrās kārtas spēlē, trešdien vēstīts Latvijas Futbola federācijas (LFF) tīmekļa vietnē, ziņo LETA.

Jau ziņots, ka piektdien Liepājā turnīra otrās kārtas spēlē "Riga" viesos ar rezultātu 2:0 pārspēja "Liepāju".

LFF Disciplinārlietu komiteja trešdienas sēdē lēma "Liepājai" izteikt brīdinājumu "par paviršu apsardzes darbību, ļaujot spēlei nepieteiktai personai ("Liepājas" prezidentam Oļegam Hramovam) spēles pārtraukumā uziet laukumā un izteikt neapmierinātību ar spēles tiesnešu darbību".

Brīdinājums izteikts arī "Valmierai" – par neiezīmētu tehnisko zonu piektdienas virslīgas spēlē savā laukumā ar "Daugavpili".

Turnīra līdere ar sešiem punktiem ir "Riga", pa četriem punktiem iekrājušas "Valmiera" un "Daugavpils", "Liepāja" un Jūrmalas "Spartaks" seko ar trim punktiem, bet nākamās divas pozīcijas aizņem RFS un "Ventspils", kurām ir pa vienam punktam. Bez punktiem pagaidām ir pēdējā jeb astotajā pozīcijā esošā "Metta".

2021.gada sezonā Latvijas futbola virslīgā spēlē pērnā gada čempione "Riga", otrās vietas ieguvēja RFS, bronzas medaļniece "Valmiera", kā arī "Ventspils", "Liepāja", Jūrmalas "Spartaks", "Metta" un "Daugavpils". Čempionāta priekšvakarā Latvijas Futbola federācija (LFF) atsauca Latvijas futbola virslīgas potenciālā jaunpienācēja Jūrmalas "Noah" komandas licenci dalībai turnīrā.

Arī šosezon futbola cienītāji var tiešraidē vērot visas Latvijas čempionāta spēles. Tās ir pieejamas virslīgas mājaslapā un portālā "Sportacentrs.com", kā arī "Sportacentrs.com TV" kanālā.