No 28.septembra līdz 2.oktobrim Ādažos norisinājās ITF Juniors starptautiskās sacensības "Ādaži Open". Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvošais Dāvids Špaks dubultspēlēs izcīnīja 2.vietu.

Vienīgais liepājnieks šajās sacensībās Dāvids Špaks vienspēļu turnīrā zaudējumu piedzīvoja 1.kārtā ar 5-7 2-6 piekāpjoties Igaunijas pārstāvim Markusam Molderam (Markus Molder). Savukārt, dubultspēlēs Dāvids Špaks spēlēja kopā ar Baltkrievijas pārstāvi Aleksi Kamrotu. Abi puiši 1.kārtā ar 7-6(3), 6-3 pārspēja pāri no Latvijas – Artjomu Afanasjevu un Danielu Tenu. Pēc tam no Liepājas un Baltkrievijas apvienotā pāra ar 7-5, 6-3 cieta ar 4.numuru izsētie Noā Eisenbergs (ASV) un Fabio Nestola (Lielbritānija). Pusfinālā Dāvids ar Aleksi ar 6-4, 7-6(3) pārspēja Zviedijas pāri Eliotu Altmani  un Džonu Gabeliku, tādējādi iekļūstot finālā. Ar līdzvērtīgu spēli Dāvids un Aleksis finālā pret Nikolasu Kobeltu (Šveice) un Arslanbeku Temirhanovu (Zviedrija) tomēr bija spiesti atzīt ar 2.numuru izsētā pāra pārākumu ar rezultātu 6-7(5), 4-6.

Līdz ar to, sacensību noslēgumā liepājnieks Dāvids Špaks un baltkrievs Aleksis Kamrotu izcīnīja 2.vietu dubultspēļu sacensībās, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.