No 21.līdz 25.martam Jūrmalā norisinājās starptautiskās ITF jauniešu tūres tenisa sacensības "Jūrmala Open". Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvji Dāvis Rolis un Dāvids Špaks izcīnīja uzvaru dubultspēļu sacensībās, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās starptautiskajās sacensībās pārstāvēja Dāvis Rolis, Dāvids Špaks un Enija Paula Aploka. Visi liepājnieki sacensības uzsāka pamatturnīrā.

Meiteņu konkurencē Enija Paula Aploka vienspēļu sacensību 1.kārtā ar 6-3 6-3 pārspēja Somijas tenisisti Nupu Palmu. Savukārt, cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, Enija ar 6-2 3-6 4-6 atzina citas Latvijas tenisistes Amēlijas Šūpulnieces pārākumu un vienspēļu sacensības Enija bija noslēgušās. Paralēli Enija Paula Aploka kopā ar Igaunijas tenisisti Marielu Plūtu piedalījās arī dubultspēļu sacensībās. 1.kārtā Enija un Mariela ar 6-1 6-0 guva uzvaru pār Johannu Priedīti no Latvijas un Aju Matsunagu no Japānas. Savukārt, cīņā par iekļūšanu pusfinālā Enija un Mariela spraigā cīņā piekāpās ar 7-5 2-6 10-12 piekāpās pārim no Latvijas – Jasmīnei Lūsei un Madarai Markevičai.

Zēnu konkurencē vienspēļu sacensībās liepājniekiem šoreiz spēle nevedās, jo abi puiši piedzīvoja zaudējumus jau 1.kārtā. Dāvis Rolis ar 6-3 3-6 2-6 piekāpās Somijas tenisistam Fēliksam Alopeusam, bet Dāvids Špaks ar 4-6 2-6 atzina Luksemburgas tenisista Tila Fremo pārākumu. Taču Dāvis un Dāvids apvienoja savus spēkus dubultspēļu sacensībām. Abi liepājnieki sacensības uzsāka ar ceturtdaļfinālu, kurā ar 6-3 6-1 tika pārspēti Tils Fremo no Luksemburgas un Markus Vainika no Somijas. Pusfinālā ar 5-7 6-4 10-7 tika gūta uzvara pār dubultspēļu pāri no Igaunijas – Denisu Maijorovu un Robertu Rāgu. Liepājniekiem finālā pretim stājās Somijas pāris – Fēliks Alopeus un Oskars Paldanius. Spraigā cīņā uzvaru ar 3-6 6-2 10-5 izcīnīja liepājnieki. Līdz ar to, Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvji Dāvis Rolis un Dāvids Špaks izcīnīja uzvaru starptautiskajā ITF jauniešu tūres dubultspēļu turnīrā "Jūrmala Open".