5. novembrī Rīgā aizvadītas 27. starptautiskās Krišjāņa Kundziņa ceļojošā kausa izcīņas sacensības grieķu - romiešu un brīvajā cīņā, kur šogad piedalījās ap 400 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Liepājas Komplekso sporta skolu sacensībās pārstāvēja 20 audzēkņi treneru Jāņa Rēriha un Artūra Jaunsleiņa vadībā, informē sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Grieķu - romiešu cīņā U10 vecuma grupā par čempionu kļuva Kristaps Laugalis (36kg), otro vietu izcīnīja Vitālijs Andruškevičs (31kg), bet trešajā vietā ierindojās Reinis Miķelsons (36kg).

U13 vecuma grupā par čempioniem savās svara kategorijās kļuva Kristers Freimanis (35kg), Ruslans Bormotovs (54kg), Aleks Kļava (58kg), Deniss Biļdjugs (66kg) un Deniss Meļķis (71kg), bet otro vietu izcīnīja Roberts Kļava (35kg).

U17 vecuma grupā par čempioniem kļuva Ņikita Papuša (35kg) un Ričijs Žalims (85kg). Otro vietu izcīnīja Žans Meškis (44kg), Emīls Solovjovs (75kg), Artjoms Jermoļins (85kg) un Genādijs Ušakovs (+85kg). Trešajā vietā ierindojās Dmitrijs Prohorovs (68kg) un Kristians Kraģis (85kg).

Savukārt brīvajā cīņā Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi Viktorija Irkle (+67 kg) 1. vietā un Ralfs Štigners (62 kg) 3. vietā. Par savu audzēkņu panākumiem priecīgs ir viņu treneris Artjoms Kraučanka.