Pagājušo otrdien atpūtas un izklaides centrā "Dzintara boulings" tika aizvadīts 2020. gada sezonas 6. posms Liepājas atklātajā boulinga čempionātā. Divi liepājnieki turnīru noslēdza labāko trijniekā, informē čempionāta organizators Kristaps Ruicēns.

Kvalifikācijā savu stabilāko posmu sezonā aizvadīja liepājnieks Sergejs Torčuks, vidēji partijā gūstot 185,4 punktus un kā labākais iekļuva pusfinālā. Otrais labākais rezultāts sezonas līderim Edvīnam Špackauskam no Klaipēdas. Kopumā 6. posma kvalifikācijā mūsu pilsētas bouleriem atzīstams sniegums, jo pusfinālu sasniedza uzreiz deviņi liepājnieki – jau minētais Sergejs Torčuks, Gints Dzenis, Rūdolfs Otto, Jānis Treimanis, Pāvels Goroškovs, Gido Lākutis, Kaspars Strēlis, Konstantīns Solovjovs un otro reizi sezonā pusfinālā iekļuva arī Terēze Cābele.

Kvalifikācijas vietu sadalījums noteica, ka pusfināla divos pāros savā starpā spēkosies četri liepājnieki – Gints Dzenis pārī ar Konstantīnu Solovjovu un Gido Lākutis pārī ar Kasparu Strēli, kas savukārt nozīmēja, ka vismaz divi mūsējie būs finālā. Pārējos pāros mūsējiem bija jāizslēdz Lietuvas boulieri. Un tikai vienā šādā pārī liepājniekam Goroškovam izdevās uzvarēt un iekļūt finālā, kur acīm redzot, visas emocijas bija atstātas pusfinālā un jāsamierinās ar 8. pozīciju. Bet atlikušajiem diviem mūsējiem sniegums finālā gana stabils un labs. Trešo vietu ar 364 punktiem divās spēlēs ieguva Gints Dzenis, kurš ar šo sniegumu kopvērtējumā ielauzās labāko četriniekā, kas pagaidām garantē fināla vietu galvenajā sezonas turnīrā decembrī. Otro vietu izcīnija arī labu sezonu aizvadošais Kaspars Strēlis. Viņš kopvērtējumā pacelās uz 8. pozīcīju, kas noslēguma turnīrā garantē pusfinālu. Bet 6. posmā triumfēja lietuvietis Tomas Gulbinas, kurš tikai par mata tiesu ar divu punktu pārsvaru, kā pēdējais ielēca pusfinālā, bet atlikušo turnīra daļu aizvadīja teicami.

Šajā sezonā vēl atlikuši divi ieskaites posmi. Nākamais posms norisināsies 6. oktobrī pulksten 18.

Liepājas boulinga čempionātu organizē biedrība "Liepājas boulinga klubs" ar Liepājas pilsētas atbalstu. Turnīra balvu fondu nodrošina lieldraugi tūrisma aģentūra "Ap Sauli", "Liepājas Datoru Centrs", "Sandlers Nami" un "Strike Pizza".