Pagājušās nedēļas otrdienā atpūtas un izklaides centrā "Dzintara Boulings" tika aizvadīts šās sezonas pirmspēdējais ieskaites posms Liepājas atklātajā čempionātā boulingā, informē tā organizators Kristaps Ruicēns.

"Covid-19" dēļ ieviestajiem drošības noteikumiem un Baltijas ceļojuma burbuļa plīšanas šoreiz čempionāta posms aizritēja bez Lietuvas pārstāvju klātbūtnes. Lai gan čempionāta organizatoriem bija pamatotas bažas, ka dēļ tā kritīsies turnīra līmenis un konkurence, tomēr pretēji bažām 7. posms tika aizvadīts gana aizraujoši un rezultatīvi, pulcējoties visai kuplam dalībnieku skaitam.

Kopumā 7. posmā pulcējās 29 bouleri, lai kvalifikācijā cīnītos par vakantajām 16 pusfināla vietām. Pēc ilgāka laika pārtraukuma kvalifikācijā atkal atzīstamu sniegumu rādīja vairāku iepriekšējo sezonu viens no līderiem Pāvels Goroškovs, kurš savu tuvāko sekotāju Robertu Baludu apsteidza par 44 punktiem. Jāizceļ divas daiļā dzimuma pārstāves Kristīni Endolu un Kristiānu Ķempeli, kurām izdevās kvalifikācijā sasniegt līdz šim savus labākos rezultātus kopš dalības Liepājas čempionātā. Lieliski un stabili spēlējot, abas tika pusfinālā. Turklāt Endolai izdevās arī iekļūt starp astoņiem labākajiem rezultātiem. Viņa būtu bijusi vēl augstāk, ja ne pieticīgais rezultāts piektajā kvalifikācijas partijā. Bez minētajiem sportistiem vēl pusfnālā iekļuva Mihails Gņedašs, Jānis Treimanis, Rūdolfs Otto, Kaspars Strēlis, Gints Dzenis, Didzis Jēriņš, Kristaps Ruicēns, Konstantīns Solovjovs, Toms Avgustinovičs, Juris Kibaļčičs un Deins Gedovius.

7. posma pusfināls bija līdz šim aizraujošakais šajā sezonā. Vairākos pāros uzvarētāju nebija iespējams droši prognozēt. Trīs bouleri vidēji sasniedza vairāk par 200 punktiem spēlē, kas ir teicams rādītājs. Pēc spraigām cīņām finālā iekļuva Toms Avgustinovičs, Mihails Gņedašs, Rūdolfs Otto, Kristaps Ruicēns, Pāvels Goroškovs, Andris Ērglis, Juris Kibaļčičs un Didzis Jēriņš.

Gluži tāpat kā pusfinālu, arī finālu var dēvēt par līdz šim aizraujošāko sezonā. Turpinot savu iesākto pārliecinošo sniegumu, finālā triumfēja Toms Avgustinovčs. Viņam ieskaitot pusfinālu, četras 200+ spēles pēc kārtas. Otrajā vietā ierindojās Kristaps Ruicēns, kuram izdevās teicama 2. finālspēle, savācot 240 punktus. Goda pjedestālu noslēdza kvalifikācijas līderis Pāvels Goroškovs katrā no finālspēlēm gūstot 197 punktus.

Šajā sezonā vēl atlicis viens ieskaites posms un tas norisināsies 10.novembrī pulksten 18 atpūtas un izklaides centrā "Dzintara boulings".
 
Liepājas boulinga čempionātu organizē biedrība "Liepājas boulinga klubs" ar Liepājas pilsētas atbalstu. Turnīra balvu fondu nodrošina lieldraugi tūrisma aģentūra "Ap Sauli", "Liepājas Datoru Centrs", "Sandlers Nami" un "Strike Pizza".