Vērienīgu pārbūvi piedzīvo Peldu iela posmā no Dzintara boulinga līdz Kūrmājas prospektam. Pozitīvas pārmaiņas skars arī vienīgo boulinga centru Kurzemē –  "Dzintara boulings".

Jau pērn septembrī veiksmīgi tika realizēta attīstības pirmā kārta, kad ēkas otrajā stāvā tika izbūvēta picērija, radot jaunu ēdināšanas zīmolu pilsētā "Strike Pizza".

Šogad attīstība turpinās ar jauna atrakciju laukuma izbūvi pie atpūtas centra. Jau no jūnija beigām darbojas piepūšamo atrakciju pilsētiņa "Dzintars", kas atvērta katru dienu no pulksten 11 līdz 22 un paredzēta bērniem līdz 15 gadu vecumam.

Tāpat remontdarbi sākušies izklaides centra 1. stāvā. Tiks pārbūvēts bārs un recepcija, nomainīts grīdas segums, atjaunots sienu krāsojums, izbūvētas jaunas gaisma iekārtas, kā arī tiks iegādāts jauns boulinga inventārs – bumbas un apavi.

Būvdarbi Dzintara boulingā tiks pabeigti līdz šā gada augusta beigām. Remonta laikā atpūtas centra darbība netiks apturēta, tāpēc personāls laikus aicina klientus būt saprotošiem un atvainojas par iespējamām neērtībām.