Arī šogad, 18.novembrī, skrējēju apvienība "Skrienam Liepājā" aicina ikvienu turpināt tradīciju un ar sportisku aktivitāti sveikt Latviju jubilejā, informē skrējēju apvienības "Skrienam Liepājā" pārstāvis Rolands Štrehers.

Skrējēji, riteņbraucēji un gājēji aicināti sev vēlamā laikā un starta vietā doties pa organizatoru sagatavoto maršrutu Liepājas ielās, lai izveidotu Latvijas kontūru, kuru publicēt sociālajos kontos, kā arī parādīt, ka esam aktīva, stipra un varoša tauta.

"Apsveiksim Latviju 102 gadu jubilejā! Tā kā ierobežojumu dēļ skrējienam nevaram pulcēties vienkopus, tad ikviens aicināts individuāli, kopā ar ģimeni vai citiem mīļajiem cilvēkiem izskriet Latvijas kontūru Liepājas ielās sev vēlamajā laikā," aicina organizatori no skrējēju apvienības "Skrienam Liepājā".

Organizatori arī norāda, ka trases posms, kas vijas cauri kāpām, 18.novembrī līdz ar pirmajiem saules stariem tiks nomarķēts, lai dalībnieki ērtāk atrastu ceļu. Kopējais trases garums būs 8,4 kilometri.

Lai vieglāk izdotos noorientēties Liepājas ielu tīklā, organizatori dalībniekiem sagatavojuši "Izskrien Latviju Liepājā" maršrutu gan sporta aplikācijās, gan  lejuplādējamu un izdrukājamu karti ar ielu nosaukumiem. Līdz 17. novembrim karti izdrukātā veidā būs iespējams saņemt arī Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā.

•    Lejuplādējama karte
•    Endomondo karte skrējējiem
•    Endomondo karte velobraucējiem un ratiņstūmējiem
•    MapMyRun karte
•    Kartes GPX fails

Ar savu skrējienu un tā bildēm ikviens aicināts dalīties, izmantojot mirkļbirku #IzskrienLatvijuLiepājā, lai redzam, kā mums veicies maršrutā un parādām visiem, ka joprojām esam stipri, veseli un aktīvi.

Skrējienu "Izskrien Latviju Liepājā" organizē skrējēju apvienība "Skrienam Liepājā".

Papildus informācija no skrējiena atrodama sociālās vietnes "Facebook" pasākumā:  "Izskrien Latviju Liepājā!".