Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 1 Ilgmārs, bet nav nevienas Nanijas. Dzimšanas dienā sveicam Ildzi Leimanti.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Esmu sapņotāja, bet cenšos savus sapņus arī realizēt, neticu, ka tas nav iespējams. Iespējams ir viss, tikai tam jātic un jārīkojas, neklausoties citos, ka tas ir nereāli! Bez mācībām un darba lielu nozīmi manā dzīvē ieņem dzīvnieki. Nu jau vairāku gadu garumā cenšos palīdzēt dzīvniekiem, kuriem dzīvē nav paveicies, diemžēl ne visi cilvēki uzskata, ka ir atbildīgi par dzīvnieku, kuram reiz snieguši mājas...

Kā vislabāk sākt dienu?
Dienu vislabāk ir sākt ar melnās tējas krūzi, tā iekšēji sasilda un dod enerģiju turpmākajai dienai.

Kas jūs aizrauj, iedvesmo un sniedz prieku?
Man priekam nav nepieciešams daudz, pietiek ar to, ka pamostoties no rīta pretī logā spīd saulīte, tas liek pasmaidīt, un no rīta labs noskaņojums garantēts.  Vislielāko prieku man sniedz katrs izglābtā dzīvnieka laimīgais stāsts, tas, ka viņš ir vesels un atradis sev jaunus saimniekus. Tas dod lielu gandarījumu, jo ir izdevies kādam palīdzēt un ne tikai dzīvniekam, bet arī tai ģimenei, jo viņi ir ieguvuši mīļuma pilnu dzīvnieku, kas viņu dzīves dara interesantākas.

Kura ir Liepājas skaistākā un interesantākā vieta?
Domāju, ka Liepāja pati par sevi ir skaista un interesanta.  Katrs laukums, parks un jūrmala ir Liepājas neatņemamas sastāvdaļas...

Kas jums vienmēr ir līdzi?
Ikdienā man somā vienmēr ir līdzi klade un pildspalva, ja pēkšņi galvā rodas jauna doma, ko vajag pierakstīt, tāpat nekur nevaru doties bez telefona.

Vai ir kāds pasākums vai notikums, ko tuvākajā laikā plānojat apmeklēt un to ieteiktu arī citiem?
Jau vairākus mēnešus plānoju aiziet uz Liepājas teātra izrādi "Piafa", ceru, ka tuvākajā laikā to izdosies izdarīt un domāju, ka arī citiem, kuri vēl nav šo izrādi redzējuši, varētu patikt.

Kas noteikti jādara pavasarī?
Pavasarī noteikti jāattīra sevi no visa negatīvā, kas sakrājies pa ziemu, jāatrod veids, kā uzņemt pozitīvas emocijas, jāizbauda katra skaistā, saulainā diena.

Kā jūs sarīkotu lielisku pikniku visas dienas garumā?
Manā izpratnē pikniks pavisam noteikti nav iedomājams bez labas kompānijas un četrkājainajiem mīluļiem, domāju, ka tas vien ir pozitīvais lādiņš visai dienai un nebūtu jādomā, kā aizpildīt laiku, jo labā kompānijā laiks aizlido vēja spārniem.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Novēlu, lai šī diena ir prieka un pārsteigumu pilna!