Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis ir sašutis par apmelojošo informāciju, ko atļāvies publicēt portāls Skaties.lv, un gatavojas tiesu darbiem.

"Vienmēr esmu bijis dziļi nacionāli noskaņots, tāpēc mani tas īpaši aizvaino," par Skaties.lv publicētajām fotogrāfijām, vienā no kurām ar parakstu "Valsts svētku laikā pie Jāņa Vilnīša mājas pusnolaists karogs" redzams mazliet zemāk noslīdējis karogs pie deputāta mājas Bernātos.

"Cik rūpīgi un ilgstoši vajadzēja novērot manu māju, lai noķertu šādu kadru – droši vien tas ir bijis pēc kādas vētras, kad karogs noslīdējis mazliet zemāk."

Par tikpat melīgu Vilnītis sauc citas fotogrāfijas parakstu, kurā apgalvots, ka 18.novembrī, Valsts svētku laikā, viņš "piedalījies amatieru draudzības spēlē basketbolā Maskavā".

18.novembrī basketbola kluba "Kraukļi" komanda, kurā spēlē arī Jānis Vilnītis, gan bijusi Krievijā, taču ne Maskavā, bet Kaļiņingradā, kur spēlējusi ar vietējo komandu.

Skaties.lv rubrikā "Sūdzību dēlis" ievietotās fotogrāfijas paņemtas no "Kraukļu" Faceboook lapas, un tās tapušas 6.aprīlī, kad komanda tiešām spēlēja Maskavā.

Fotogrāfijas ar tendenciozajiem un melīgajiem parakstiem Skaties.lv ievietojis "trollis" vārdā Šarlote.

Šī nav pirmā reizē pēdējā laikā, kad par domes deputātu un uz Liepājas mēra krēslu iepriekš pretendējušo Jāni Vilnīti labi informēti "liepājnieki" nacionālajiem medijiem piegādā tendenciozu informāciju ar mērķi nomelnot.

Iepriekš jau rakstījām, ka portālā "TVNet" ievietota anonīma sūdzība ("liepājnieki sūdzas") par situāciju pie ēkas Ezera ielā 49 jeb deputāta Jāņa Vilnīša vadītās firmas "First Label" ēkas, kur esot izrakāts trotuārs, īstenojot būvvaldē nesaskaņotu žoga atjaunošanu.