Verners Bokums ir slavenā Liepājas fotogrāfa, ērģeļu un harmoniju fabrikas īpašnieka Jura Bokuma mazdēls. Pazīstams ir arī Verners, kurš savā mūža padarījis pietiekami daudz. 

Verneru pazīst vismaz puse Liepājas, tomēr viņš ir pieticīgs – esot tikai neatkarīgais producents.

Verners Bokums ir labi pazīstams ne tādēļ, ka ir slavenās Bokumu dzimtas pārstāvis, bet gan tādēļ, ka bijis slavenās grupas "Credo" bundzinieks tās ziedu laikos. Verners spēlējis kopā ar pašu maestro Raimondu Paulu uz lielākajām Maskavas skatuvēm, muzicējis pa visu plašo padomjzemi, apbraukājis Āfriku, bet galvenais, kā uzskata Verners, spēlējot izbraukājis visu Latviju krustu šķērsu, pabijis katra miestiņa kultūras namā.

Verners vēlējies realizēt sabiedriskās iniciatīvas plašākā mērogā, tādēļ bijis iniciators slavenajam Liepājas Jaunatnes centram, ko izveidoja reiz tik varenās ļeņiniskās komjaunatnes paspārnē tālajos padomjlaikos. Verners arī izveidoja Liepājas Neatkarīgo raidītāju, lielā Latvijas Radio filiāli Liepājā.

Verners Bokums ir rosīgs arī tagad, par savu galveno misiju viņš uzskata Liepājas kultūras mantojuma saglabāšanu ar audio un vizuālo materiālu palīdzību – lai viss, kas Liepājā reiz noticis, notiek un notiks, nezustu, jo kultūras un sabiedriskajā dzīvē svarīgi pasākumi bieži vien tiek aizmirsti pēc tam, kad  zālē izslēgta gaisma un saņemtie ziedi novītuši.

Tagad Verners Bokums mīt Pērkonē, kur uzbūvējis mazu namiņu ar lieliem logiem, aiz kuriem redzamas slavenās Bernātu puses priedes, ko šūpo Baltijas jūras vēji. Te Verners gūst spēku, mierinājumu un iedvesmu. Vislielāko spēku liepājniekam dod tieši jūra. Bez  Vernera namiņā saimnieko divi uzticami kaķi, kuri pat sarunas laikā ir uz vakts un uzmana savu saimnieku.