Atsaucoties liepājnieku lūgumam un ņemot vērā interesentu lielo aktivitāti tieši reģistrācijas noslēguma vakarā, organizatori nolēmuši pagarināt pieteikšanos orientēšanās spēlēm "Liepājas pēdas Latvijā" vēl par divām dienām, proti, līdz 28. aprīļa pusnaktij, informē pašvaldība.

Komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā spēlēm var pieteikties, autorizējoties Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā un aizpildot pieteikuma anketu.


Kājāmgājēju pieteikuma anketa ŠEIT,


Riteņbraucēju pieteikuma anketa ŠEIT


Autobraucēju pieteikuma anketa ŠEIT.

Pēc komandas pieteikuma veiksmīgas reģistrācijas, uz e-pastu tiks nosūtīts apliecinājums par komandas reģistrāciju spēlēm.

Līdz sākotnējās reģistrācijas beigām saņemti 98 kājāmgājēju komandu pieteikumi, 75 – riteņbraucēju un 51 – autobraucēju, kopumā 224 komandu pieteikumi.

Atgādinām, ka šogad, modernizējot spēļu norisi, orientēšanās karte būs pieejama digitāli, speciālā lietotnē, tādēļ, lai varētu veiksmīgi piedalīties spēlēs, dalībniekiem (komandām) nepieciešama vismaz viena viedierīce (telefons, planšete u.tml.) ar interneta pieslēgumu, kā arī laika apstākļiem atbilstošs apģērbs.

Atsaucoties uz iepriekšējo orientēšanās spēļu “Liepājas pēdas Latvijā" dalībnieku ieteikumiem, šogad ir sagatavoti divi maršruti kājāmgājējiem un riteņbraucējiem, īpaši piedomājot, lai nav jāstāv garās rindās spēļu kontrolpunktos.

Dalībnieku reģistrācija 4. maijā J. Čakstes laukumā sāksies no 10.00, spēļu atklāšana paredzēta 11.00. Spēļu finišs pie pilsētas domes, Rožu ielā 6.

Spēļu nolikumi pieejami pašvaldības mājaslapā.

Pēc orientēšanās spēļu noslēguma, no pulksten 15, visi aicināti uz svētku koncertu J. Čakstes laukumā. Koncertā uzstāsies Liepājā un Latvijā pazīstami mūziķi – Zigfrīds Muktupāvels, Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs, Tipa, Jānis Ivuškāns un citi.