Akcijā "Eņģeļi pār Latviju" veikalos "Rimi" un "Supernetto" ziedojumu kastītēs visā Latvijā savākti gandrīz 64 tūkstoši latu, bet Liepājā - 3653 lati.

LNT, Ziedot.lv, "Swedbank" un "Rimi" rīkotās labestības akcijas laikā saziedotie naudas līdzekļi tiks izmantoti dažādiem bērnu ārstniecības nolūkiem – lai iegādātos medikamentus un speciālas ortozes, veiktu sarežģītas un vitāli nepieciešamas operācijas, kā arī algotu īpaši apmācītas kopējas un samaksātu par ārstniecības un rehabilitācijas kursiem. Akcijā kopumā saziedoti 334 799,78 lati.

"Jau ceturto gadu "Eņģeļi pār Latviju" vieno sabiedrību kopējam darbam – palīdzībai smagi slimiem bērniem un viņu ģimenēm. Ar katru gadu atbalsts kļūst vērienīgāks un cilvēki – atvērtāki. Šī akcija ir iesaistījusi vēl vairāk uzņēmumus un privātpersonas, kas ļauj mums palīdzēt atvieglot ikdienu kopumā 83 bērniem un viņu tuvākajiem. Jau tagad, janvārī, palīdzību saņēmušas pirmās ģimenes – tiek apmaksāti medikamenti, rehabilitācijas un operācijas. Esam priecīgi, ka ar Latvijas iedzīvotāju atbalstu tik daudziem bērniem gads iesāksies gaiši,” stāsta Rūta Dimanta, portāla Ziedot.lv vadītāja.

Liela atsaucība "Eņģeļi pār Latviju" ietvaros bija vērojama "Rimi" un "Supernetto" veikalos, kur līdz 18.decembrim bija savākti gandrīz 40 000 latu, savukārt līdz 6.janvārim – vēl 25 tūkstoši latu. Ziedot naudu veikalos varēja no 24.novembra līdz 6.janvārim.