No 1. augusta sabiedriskā transporta biļetes ir nopērkamas arī "Rimi" hipermārketā – K. Zāles laukumā 8 un divos "Supernetto" veikalos – Ganību ielā 175/177 un Ziemeļu ielā 13.

Kā informē aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports", pasažieri biļetes var iegādāties kopumā 80 tirdzniecības vietās. Visos "Maxima" un "Top!" veikalu tīkla veikalos ("Top!"arī Grobiņā, Dubeņos u.c.), kā arī "Plus Punkts",  "Narvesen" tirdzniecības vietās, abonēšanas centrā "Kurzemes Vārds"  un citur.

Atgādinām, ka invalīdiem braukšanas biļetes ir bez maksas. Invalīdu biļetes iespējams saņemt Liepājas sabiedriskā transporta aģentūrā Jūrmalas ielā 23, Liepājas domes Sociālā dienesta telpās E. Veidenbauma ielā 3, Liepājas Neredzīgo biedrībā Ganību ielā 197/205, Liepājas Diakonijas centrā F. Brīvzemnieka ielā 54, u.c. Bezmaksas invalīdu biļetes pieejamas arī pie transportlīdzekļu vadītājiem visos autobusos, tramvajos un mazas ietilpības autobusos.

Plašāku informāciju par aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem, cenām un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.liepajastransports.lv, vai zvanot pa tālr. 63428744.