Lai sniegtu zināšanas, atbalstu un praktiskus, pieredzē un zinātnē balstītus padomus ģimenēm ar bērniem no 6 mēnešu vecuma līdz gadam, tiek organizēts bezmaksas atbalsta grupu nodarbību cikls mazuļu vecākiem. Pirmā atbalsta grupa norisināsies 4. oktobrī Baltijas rehabilitācijas centra telpās, Krišjāņa Barona ielā 14, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Atbalsta grupas nodarbības vadīs pieredzējusī Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmāte Ineta Vītola un psiholoģe Ieva Pelīte. Atbalsta grupu nodarbību cikls sastāvēs no piecām tikšanās reizēm brīvā atmosfērā, kas norisināsies 4., 5., 10., 12. un 17.oktobrī no pulksten 18 līdz 19.30.

Atbalsta grupā tiks apskatītas tēmas par bērna aprūpi un barošanu, bērna attīstību, bērna pozitīvu disciplinēšanu, bērna drošību, bērna emocionālo audzināšanu, viedierīču paradumu lietošanu ģimenē. Tiks runāts par atbalstu vecākiem, pēcdzemdību depresiju, pāra attiecībām pēc bērna piedzimšanas, ģimenes problēmsituāciju risināšanu u.c.

Nodarbības norisināsies klātienē Baltijas rehabilitācijas centra telpās, Krišjāņa Barona ielā 14 (ieeja no sētas puses). Piesakoties nodarbību ciklam, jāapmeklē visas piecas atbalsta grupas nodarbības.

Vietu skaits nodarbību ciklā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāju Indru Grasi darba laikā pa tālruni 26 591 363, sūtot sms ar sekojošu informāciju: vārds, uzvārds un, vai līdzi būs partneris/atbalsta persona un mazulis.

Atbalsta grupas tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs." ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, e-pasts veseliba@liepaja.lv.