Lai sniegtu zināšanas un praktiskus, pieredzē un zinātnē balstītus padomus vecākiem par bērnu līdz 2 gadu vecumam audzināšanu, tiek organizēts četru nodarbību cikls. Pirmā cikla nodarbība norisināsies 7.septembrī, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Informatīvo nodarbību ciklā tiks apskatītas dažādas ģimenēm noderīgas tēmas par bērnu audzināšanu:

• 7.septembrī pulksten 18 Liepājas Reģionālās slimnīcas vecmātes Inetas Vītolas vadībā tiks apskatītas tēmas par bērna attīstību, jaundzimušā aprūpi, vannošanu, vides iekārtošanu, bērna miegu un citām praktiskām lietām, ar ko saskaras vecāki, audzinot mazuli,
• 16.septembrī pulksten 18 uztura speciālistes Annijas Albertiņas vadībā tiks apskatīta tēma par bērna uzturu un ēdināšanu,
• 22.septembrī pulksten 18 psiholoģes Ivetas Gēbeles vadībā notiks nodarbība par veselīgu emocionālo vidi ģimenē, bērna emocionālo attīstību u.c. tēmām,
• 29.septembrī pulksten 18 fizioterapeite Ieva Vasiļjeva dalīsies ar zināšanām par to, kā pareizi turēt, nēsāt, ģērbt, pārvietot un mazgāt mazuli, kādas rotaļlietas izvēlēties mazuļa fiziskās veselības veicināšanai u.tml. tēmām.

Nodarbības norisināsies klātienē Baltijas rehabilitācijas centra telpās, Krišjāņa Barona ielā 14 (ieeja no sētas puses). Piesakoties nodarbību ciklam, jāapmeklē visas informatīvo nodarbību ciklā ietvertās nodarbības. Vienas nodarbības ilgums ir divas stundas.

Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāju Indru Grasi darba laikā pa tālruni 26 591 363, sūtot sms ar sekojošu informāciju: vārds, uzvārds un personu skaits no ģimenes, kas apmeklēs nodarbības.

Šajā gadā šis ir noslēdzošais informatīvo nodarbību cikls, nākamās nodarbības norisināsies 2023. gada februārī.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, e-pasts veseliba@liepaja.lv.