Lai veicinātu bērnu fizisko un garīgo veselību, kā arī sniegtu jaunas zināšanas veselīgu paradumu apgūšanā, no 22.augusta līdz 26.augustam Liepājas 8. vidusskolas telpās un sporta laukumā norisināsies divas veselības nometnes bērniem divās vecuma grupās – no 7 līdz 10 gadiem un no 11 līdz 13 gadiem, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Nometnēs paredzētas teorētiskas un praktiskas nodarbības par veselīga dzīvesveida jautājumiem: fizisko aktivitāti, veselīgu uzturu, emociju kontroli, vadīšanu un garīgo veselību, drošību, savstarpējo attiecību veidošanu.

Nometņu laikā notiks veselīgu ēdienu gatavošanas meistarklases un nodarbības uztura speciālista vadībā, psihologa nodarbības, sporta spēles, saliedēšanās pasākumi, kā arī gaidāmi dažādi pārsteigumi.

Paralēli notiks divas nometnes divās vecuma grupās – 7 līdz 10 gadus un 11 līdz 13 gadus veciem bērniem.

Nometnes norisināsies piecas dienas pēc kārtas Liepājas 8. vidusskolas telpās un sporta laukumā, Dunikas ielā 9/11 no plkst. 9.00 līdz 16.00. Bērniem tiks nodrošināta bezmaksas ēdināšana trīs reizes dienā.

Vietu skaits nometnē ir ierobežots, tāpēc pieteikšanās tiek organizēta tikai aizpildot pieteikuma anketu:
• 7–10 gadu vecuma grupai forms.gle/gVtWeJ7rw2iMEBgZ7
• 11–13 gadu vecuma grupai forms.gle/3gFSq94VVEF8PvyX8

Bērni nometnē tiks uzņemti rindas kārtībā. Nometnes organizatori sazināsies ar bērna pārstāvjiem, lai apstiprinātu dalību nometnē.

Svarīgi! Lai piedalītos nometnē, par dalībnieku ir jāiesniedz ne ātrāk kā 7 dienas pirms nometnes sākuma iegūta ģimenes ārsta izziņa, kurā apliecināts, ka dalībniekam nav infekcijas slimību pazīmes un dalībnieks nav bijis kontaktā ar "Covid-19" saslimušajiem vai to kontaktpersonām. Bez ārsta izziņas bērns nometnē netiks uzņemts.

Nometnes organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA "OnPlate".

Papildu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar SIA "OnPlate" pārstāvi Līgu Balodi rakstot liga@onplate.lv vai zvanot 26176117.

Veselības nometnes tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.