Lai veicinātu bērnu fizisko un mentālo veselību un sniegtu jaunas zināšanas veselīgu ikdienas paradumu veidošanā, no 23. līdz 27. oktobrim Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas un Liepājas 8. vidusskolas telpās norisināsies bezmaksas veselības nometne bērniem divās vecuma grupās: 7 –10 gadi un 11–14 gadi, portālu informēja Liepājas domes administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Nometnē paredzētas teorētiskas un praktiskas nodarbības par dažādiem veselīga dzīvesveida jautājumiem, plānotas daudzveidīgas fizisko aktivitāšu nodarbības, veselīgam uzturam veltītas izzinošas un praktiskas gatavošanas meistarklases, kā arī radošas un interaktīvas nodarbības par emociju atpazīšanu, veiksmīgu komunikāciju un savstarpējo attiecību veidošanu. Tāpat nometnes ietvaros būs nodarbība par drošību dažādās situācijās.

Veselīga dzīvesveida dienas nometne norisināsies piecas secīgas dienas, no 23. līdz 27. oktobrim no pulksten 9 līdz 16, paralēli divās vietās – Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas un Liepājas 8. vidusskolas telpās. Bērniem tiks nodrošināta bezmaksas ēdināšana trīs reizes dienā.


Vietu skaits katrā nometnē ir ierobežots. Pieteikšanās, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu. Bērni nometnē tiks uzņemti rindas kārtībā. Nometnes organizatori sazināsies ar bērna pārstāvjiem, lai apstiprinātu dalību nometnē.

Pieteikšanās anketa nometnei Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā:
• vecuma grupā 7–10 gadi: ŠEIT.
• vecuma grupā 11–14 gadi: ŠEIT.


Pieteikšanās anketa nometnei Liepājas 8. vidusskolā:

• vecuma grupā 7–10 gadi: ŠEIT.
• vecuma grupā 11–14 gadi: ŠEIT.

Nometni organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA "OnPlate". Papildu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar SIA "OnPlate" pārstāvi Elizabeti Ozolu, rakstot elizabete.ozola@onplate.lv vai zvanot 27412036.

Veselības nometne tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.